Vandens pramogų fanams – geriausi nuotykiai vienoje vietoje

Pavargote nuo kasdienybės ir ieškote tikrų nuotykių? Tuomet pats laikas pasimėgauti geriausiais nuotykiais visai šalia namų. „Vichy“ vandens parkas kviečia mėgautis šiluma ir tropikų ritmais visus metus, net ir kai už lango tamsu bei niūru!

Vasara visus metus – TAIP, tai įmanoma!

Kaip ir kasmet, „Vichy“ siūlo mėgautis šlapiais malonumais neribotai su vandens parko abonementais. Norintiems neribotų vandens pramogų ir pirčių zonos malonumų – puikiai tiks AUKSINIS abonementas, jei esate aktyvių vandens pramogų fanas, jums reikia SIDABRINIO abonemento, o tiems, kurie nori mėgautis vandens pramogomis ir pirtimis darbo dienomis puikiai tiks GINTARINIS vandens parko abonementas.

Ką rasite tropikų oazėje?

„Vichy“ vandens parke rasite net 9 nusileidimo takelius, bangų baseiną, baseiną – upę, sūkurines vonias, vandens barą, net dvi pirčių zonas ir ledo kambarį. Dienos rūpesčių čia tikrai neliks, o jei norite sušilti ir atsipalaiduoti – tam puikiai tiks „Lava“ bei „Bora Bora“ pirčių zonos. Tropinės atostogos Vilniuje su nesibaigiančiomis vandens pramogomis, kas gali būti geriau šaltą žiemos dieną? 

Aktyvios pramogos – dovanos idėja

Ieškote gimtadienio dovanos šeimai, vaikui ar porai? Norite aktyvios, bet kartu ir atpalaiduojančios pramogos? Vandens parkas yra tai, ko jūs ieškote! Padovanosite trumpą atotrūkį nuo kasdienybės, smagų laiką ir malonų atsipalaidavimą. „Vichy“ vandens parkas – nuotykiai, kuriuos privalo išbandyti kiekvienas!

Comments

comments