Valentino dienos dovanos Jam

Meilės dieną dažniausiai vyrai sveikina savo mylimas moteris, o ne atvirkščiai, tačiau kodėl šiais metais neapvertus visko aukštyn kojom? Ir kodėl nepažvelgus originaliau ir neatsisakius idėjų apie dar vieną kaklaraištį ar tauriojo gėrimo butelį? Per šią Valentino dieną kviečiame savo mylimąjį nustebinti dovana, kuri paliks visą šūsnį neišdildomų įspūdžių!

iStock_000017576283Small

Pasivažinėjimas „Drifto“ bolidu lenktynių trasoje

Ar Jūsų mylimas vyras – automobilių fanatikas? Tuomet padovanokite jam pasivažinėjimą sportiniu automobiliu, kurio jis nepamirš dar ilgai! Driftas Kačerginės Nemuno žiedo trasoje užtikrins gerą dozę ekstremalių pojūčių ir tikrai pakutens Jūsų mylimojo nervus. Svylančių padangų kvapas, velniškas greitis ir šoninis slydimas posūkiuose privers į kraują plūstelti adrenaliną ir stipriai įsikibti į sėdynę!

54192_r

Klasikinis barzdos skutimas skustuvu

Jeigu svarstėte savo mylimam vyrui padovanoti putų po skutimosi, siūlome Jums šį tą žymiai originalesnio! Tik vyrams specializuotoje kirpykloje „Woxx Barbers“ Jūsų mylimasis galės patirti, ką reiškia barzdos skutimas klasikiniu skustuvu. Profesionalai pasirūpins, kad Jūsų brangus vyras ne tik puikiai atrodytų po šios unikalios procedūros, tačiau ir gerai jaustųsi jos metu. Koybišku barzdos skutimo klasikiniu skustuvu rezultatu džiaugsis ir Jūsų mylimasis, ir Jūs!

56098_r

Šaudymas iš 4 kovinių ginklų

Nors šaudymas iš kovinių ginklų ir neskamba labai romantiškai, tačiau, jei Jūsų mylimasis mėgsta veiksmo filmus ir jų nutrūktgalvius herojus, tokia dovana jis neabejotinai apsidžiaugs. Rankose laikydamas galingą ginklą Jūsų mylimas vyras pasijus tarsi Džeimsas Bondas, o vos paleidus pirmąjį šūvį jo kūną užplūs adrenalinas! Grįžęs po šios pramogos Jūsų mylimasis dar ilgai pasakos apie nepakartojamus pojūčius ir įspūdžius!

54204_r

Aktyvus poilsis Druskininkuose dviems

Jeigu Jūs su mylimuoju jau seniai galvojate, jog norite pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir nieko netrukdomi pasidžiaugti vienas kito kompanija, padovanokite jam poilsio savaitgalį Druskininkuose! Jaukiame viešbutyje, apsupti ramybės, galėsite pamiršti apie visas problemas ir smagiai praleisti savo laisvalaikį slidinėdami „Snow Arenoje“ ar šėldami Druskininkų vandens parke. Tai – puiki, romantiška dovana, užtikrinsianti puikiai praleistą laiką.

Pixmac000069371677

Tailandietiškas nugaros ir taškinis galvos masažas

Jeigu jaudinatės, jog Jūsų mylimąjį kankina įtampa ir nuovargis, padovanokite jam jaukią atsipalaidavimo valandėlę. Patyrusių profesionalų atliekamas tailandietiškas nugaros ir taškinis galvos masažas padės atsikratyti streso ir nuovargio, padės atsipalaiduoti, o mintis pripildys teigiamų minčių. Po šio masažo Jūsų mylimas vyras jausis ne tik puikiai pailsėjęs, bet ir kupinas naujų jėgų bei energijos!

Young Man Enjoying Massage At Spa

Valentino dienos proga palepinkite savo mylimąjį ir išpildykite jo svajones! Jei neradote tokios dovanos, kuri tiktų Jūsų mylimam vyrui, kviečiame rinktis iš daugybės kitų dovanų:

 

Valentino dienos dovanos vyrams

 

Comments

comments