Užrakinti vyno rūsyje: įdomi patirtis ir dideli netikėtumai

Ką veikti, kai lyja? Kaip įdomiai praleisti laiką su draugų kompanija? Kaip paversti vakarą įdomia patirtimi? Mes tvirtai žinome vieną atsakymą, kuris tiks visiems šiems klausimams – jums laikas į galvosūkių kambarį! Nesenai įsikūrusiame „Secret Room“ galvosūkių kambaryje „Laisvalaikio Dovanų“ komanda išbandė kitokį ir intriguojantį pabėgimo kambarį „Vyno gamintojo paslaptis“.

Viskas prasideda dar namuose

Pabėgimo kambario istorija prasideda jau gavus rezervacijos patvirtinimą. Laiške ponas X pakviečia mus į slaptą vyno rūsį, iš kurio turime pavokti istorijomis apipintą vyno gamintojo, pono Ruso, vyno receptą. Tai gi, intriga prasidėjo dar net nepradėjus spręsti galvosūkio, o apsilankymo vyno rūsyje pradėjome laukti dar labiau.

Aplinka – viskas išpildyta iki detalių

Įžengus į erdvę mus pasitiko įdomi ir autentiška aplinka. Kol žaidimo vedėjas pasakojo taisykles ir žaidimo istoriją, ragavome vyną ir pradėjome savo netradicinę „degustaciją“. Pabėgimo kambarys – tikras išbandymas gudragalviams, gausybė įdomių užduočių, elektronikos sprendimų ir iššūkių bei netikėtumų net visko mačiusiems. Pasijautėme it tikrame vyno rūsyje, o pasakojama istorija trumpam nukėlė į paslaptingą vyndarių pasaulį…

Istorija, verta pasakojimo

Galvosūkių kambariuose užduotys yra labai svarbios, tačiau istorija – lyg viską sujungianti detalė, be kurios tai būtų tik paprastas žaidimas. „Secret room“ atsakingai pažvelgė į istorijos liniją ir ją išpildė iki smulkiausių detalių. Mūsų tikslas – sužinoti slaptą garsaus vyndario pono Ruso vyno receptą. Tačiau pradėjus jo ieškoti vyno rūsyje viskas pakrypsta visai kita linkme…

Jei ieškote kaip įdomiai praleisti laiką su gudragalvių kompanija arba ieškote dovanos tam, kuris yra tikras galvosūkių fanas – pabėgimo kambarys „Vyno gamintojo paslaptis“ yra tai, ko jūs ieškote! Paverskite niūrų ir tamsų vakarą smagia pramoga, kurią atsiminsite dar ilgai! „Laisvalaikio Dovanų“ komanda tvirtai rekomenduoja šią pramogą visiems, kurie ieško smagios, intriguojančios ir puikiai sukurtos pramogos draugų kompanijai.

Comments

comments