Moters diena: unikalios be išimčių

Būk blondinė, būk brunetė, šypsokis, būk maloni, neįsižeisk… o gal būk savimi? „Laisvalaikio Dovanos“ pradeda naują kampaniją „Unikalios be išimčių“. Tokia žinute norime atkreipti dėmesį į tai, kad visos moterys yra vienodai vertingos ir unikalios. Nereikia atrodyti ar elgtis pagal nusistovėjusias normas, kad būtum pakankamai gera. Vien buvimas savimi daro Tave išskirtine. Atėjo laikas atsisakyti neįmanomų „tobulosios“ reikalavimų ir pradėti vertinti moteris tokias, kokios jos yra.

Tarptautinės moters dienos progai skirtą kampaniją taikome visoms moterims, nepaisant to, ar jos savo moteriškumą atranda poilsiaujant su šeima, SPA centre ar vairuodamos super automobilį. Norime suteikti joms visoms balsą kartu garsiai ir aiškiai pasakyti: „mes unikalios be išimčių“ – šią dieną ir kiekvieną kitą dieną, nepriklausomai nuo išvaizdos, seksualinės orientacijos, tapatybės ar amžiaus.

Kovo 8-oji – šventė, kuri kiekvieną kartą primeną apie brangiausias moteris gyvenime: mamas, seseris, močiutes, mylimąsias, koleges. Moters dienos reikšmė ir atsiradimo istorija kiekvienoje pasaulio šalyje gali skirtis, tačiau ketinimas lieka panašus – parodyti dėmesį moterims, padėkoti už jų buvimą šalia ir paskatinti šypsenas jų veiduose.

Kampanija „Unikalios be išimčių“ yra natūraliai mūsų Valentino dienos kampanijos „Drąsiai sakyk MYLIU“ pasufleruotas tęsinys. Šį kartą norime paskatinti visas moteris vertinti save ir atrasti savo vidinę jėgą. Nes tai, kas daro Tave išskirtine, yra tiesiog buvimas savimi, tokia, kokia jau esi.

Comments

comments