Tinggly Experiences – dovanos kosmopolitams

Keliauti, atrasti, pažinti, patirti. Turbūt nedaug yra žmonių, kuriems, pagalvojus apie šiuos dalykus, nė trupučio nesuspurda širdis. Kiekviena įdomi patirtis sužadina mumyse aibę emocijų, kurios džiugina ir praturtina, kurias nešiojamės atminty ir mielai dalinamės įspūdžiais su mums brangiais žmonėmis. Kelionės ir naujos patirtys daro mus turtingesniais vidumi, tad labai džiaugiamės, galėdami Jums pristatyti naują LaisvalaikioDovanos.lt projektą Tinggly Experiences.

shutterstock_170953634

Tinggly Experiences – tai naujas projektas, kuris pristatys kruopščiai atrinktų pramogų visame pasaulyje rinkinius, o dovanos gavėjas pats pasirinks, kurią pramogą jis norės išbandyti. Keliones ir aktyvų laisvalaikį mylinti Tinggly komanda dirba, kad galėtų Jums pasiūlyti tik pačias geriausias įspūdžio pramogas. Gal tai bus skrydis virš Naskos dykumos Peru, gal įspūdingas nardymas prie koralinių rifų Tailande, gal pasivažinėjimas haskių kinkiniu tempiamomis rogėmis Suomijoje – rinksitės Jūs. Dovanų kuponas, galiosiantis net 2 metus, suteiks Jums ar Jūsų artimiesiems galimybę pasisemti neužmirštamų įspūdžių sekančios kelionės metu.

shutterstock_77584978

Tinggly Experiences orientuotas į pasaulinę rinką, tačiau patogiam vartojimui pritaikytoje svetainėje bus labai paprasta įsigyti dovanų kuponą ir Lietuvoje. Tai galėtų būti puiki dovana tiek jaunavedžiams, besiruošiantiems į povestuvinę kelionę, tiek į svečią šalį studijuoti išvykstantiems studentams, tiek užsieniečiams draugams, tiek keliauti mėgstantiems artimiesiems. Tinggly kuponas puikus tuo, kad yra be galo lankstus. Dovanos gavėjas pats galės išsirinkti, kur, kaip ir kada jį panaudoti.

 

shutterstock_124908608

Tinggly komanda nuoširdžiai tiki, kad nuostabiausia dovana yra ta, kuri suteikia įspūdžius. Įspūdžius, kurių neužmiršite visą gyvenimą, kuriuos su mielu noru norėsite pakartoti dar ir dar, apie kuriuos pasakojant veide švytės šypsena. Jeigu šis požiūris artimas ir Jums, kviečiame prisijungti prie Tinggly Experiences Facebook, Twitter ir Instagram paskyrų, kuriose rasite daugiau informacijos.

 

 

Comments

comments