Tarpušventis: ką veikti namuose?

Praėjus Kalėdoms prasideda smagus Naujųjų metų laukimas, tačiau dėl šalyje įvesto visuotinio karantino didžiąją laiko dalį šiais metais tenka praleisti namuose, tad tarpušvenčiu ne vieno iš mūsų namus aplanko ne tik džiugesys, bet ir nuobodulys. Šiai problemai išspręsti pristatome keletą idėjų įdomiai ir naudingai veiklai namuose, kuri šį laikotarpį pavers spalvingesniu ir turiningesniu.

Restoranas namuose

Dabar – puikus laikas kūrybiškiau pažvelgti į laiką virtuvėje, patobulinti maisto gaminimo įgūdžius arba tiesiog atrasti dar neragautus produktus ir jų derinius. Siūlome išbandyti vakarienės prenumeratą, kurios dėka nereikia galvoti patiekalų idėjų ir ieškoti reikiamų ingredientų, nes maisto produktai su receptais pristatomi tiesiai į namus. Restoranų lygio patiekalų gaminimas namuose – ir puiki pramoga, ir galimybė praplėsti kulinarinį akiratį. Leistis į naujų skonių kelionę galima net ir nesisukiojant virtuvėje. Pasimėgauti šviežiu ir kokybišku maistu namuose siūlo salotų baras „Mano guru“, lietuviškos virtuvės tradicijas puoselėjantis „Bajorkiemis“, o skonių ir aromatų pagalba nusikelti į tolimąją Indiją kviečia restoranas „Sue‘s Indian Raja“. Neabejojame, jog gurmaniški atradimai pavers laiką namuose ne tik skaniu, bet ir labai įdomiu.

Nauji pomėgiai

Laisvu laiku namuose leiskite sau atsipalaiduoti ir prisiminti, ką seniai svajojote ar buvote pasižadėję išmokti, išbandyti. Jeigu konkrečių troškimų neprisimenate, tuomet pats laikas atrasti naujus pomėgius. Pavyzdžiui, galite išbandyti jogos meną arba „Barre“ užsiėmimus „Milana Yoga“ studijoje. Kūną stiprinančios, harmonijos pojūtį ir vidinės ramybės suteikiančios treniruotės transliuojamos nuotoliniu būdu, kiekvienam dalyvaujančiam suteikiant asmeninį dėmesį. Šios pamokos ne tik garantuoja teigiamos energijos pliūpsnį, bet ir leidžia geriau pažinti save. Įdomiu laisvalaikiu ir naujų pomėgių atradimais gali pradžiuginti ir stalo žaidimų parduotuvė „Hobbyshop“, kuri siūlo pokerių rinkinius, šachmatus, „Huzzle“ galvosūkius ir daugybę kitų žaidimų. Neišėję iš namų galite išbandyti ir tapybos meną. Tapybos studija „Dvi taurės meno“ kviečia išlaisvinti kūrybiškumą ir, vadovaujantis mokytojų paruošta video medžiaga, nutapyti pasirinktą paveikslą. Pasimėgaukite laiku namuose, leisdami sau daugiau pasvajoti ir drąsiau eksperimentuoti.

Pažinimo džiaugsmas

Pritrūkus idėjų, ką veikti namuose, į laisvą laiką galite pažvelgti kaip į galimybę praplėsti savo žinių bagažą. Sužinoti kažką naujo ne tik įdomu, bet tai taip pat padeda atitrūkti nuo rutinos, atsiriboti nuo galvoje besisukančių minčių apie buitį ir darbus. Praplėsti žinias apie paslaptingą kvapų pasaulį galite nuotolinės kvapų pažinimo sesijos metu. Čia atskleidžiama, kaip ir kokius aromatus pasitelkti, norint pagerinti savijautą, pateikiama daug kitos, su kvapų savybėmis susijusios informacijos, kurios dėka ateityje galima tikslingai naudotis įvairių kvapų galia savo kasdienybėje. Galimybę pasisemti naujų žinių apie skirtingas kultūras, gamtą, mokslą ir technologijas suteikia žurnalas „National Geographic“, o apie svarbiausius ekonomikos, politikos, kultūros bei sporto įvykius – žurnalas „IQ“. Dar vienas būdas patirti pažinimo džiaugsmą ir praplėsti savo akiratį – audioknygos. „Audioteka.lt“ turi tiek grožinės literatūros, tiek verslo, asmeninio tobulėjimo audioknygų, tad kiekvienas gali pasirinkti pagal jį dominančią temą. Jei norite kuo produktyviau išnaudoti laiką namuose, paversti jį kur kas įdomesniu ir turiningesniu, verta pasinaudoti šiomis idėjomis.

Kviečiame atrasti namus ne tik kaip darbo ir poilsio vietą, bet ir kaip pramogų erdvę. Kad buvimas namuose tarpušvenčiu netaptų iššūkiu, kviečiame leistis į skonių keliones, ieškoti naujų pomėgių, pasisemti žinių ir pripildyti šį laiką smagiomis naujų potyrių akimirkomis. Visas pramogas, kurias išbandyti galite neišėję iš namų, rasite ČIA.

Comments

comments