Rugsėjo 1-oji: kaip sukurti šventinę nuotaiką?

Rugsėjo 1-oji – ypatinga diena kiekvienam moksleiviui, studentui ir jų tėvams. Pasibaigus vasaros sezonui grįžtame į mokslo metų sūkurį ir pradedame naują etapą. Ši diena puiki proga praleisti daugiau laiko su brangiausiais žmonėmis – šeima. „Laisvalaikio dovanos“ komanda dalinasi idėjomis, kaip užtikrinti šventinę nuotaiką ir smagiai praleisti laiką prieš prasidedant rudeniškam šurmuliui bei darbams. Tad jei kyla klausimas, ką veikti rugsėjo 1, štai keletas idėjų. O straipsnio pabaigoje laukia DOVANA – pamokų tvarkaraštis atsisiųsti.

Rugsėjo 1-oji

Šventiniai pietūs

Skanus maistas visad užtikrina gerą nuotaiką! Rugsėjo 1-oji gali būti puiki proga apsilankyti mėgstamame restorane, papietauti ar tiesiog suvalgyti gabalėlį torto ir kartu išgerti kavos. Jei turite mažų vaikų – leiskite rinktis vietą jiems. Juk tai jų šventė!

Dekoracijos

Įprasta, kad balionais namus papuošiame tik per gimtadienius. Griaukime šią nusistovėjusią tradiciją ir papuoškime namus dažniau! Namus papuošę įvairiaspalviai balionai užtikrins pačias geriausias emocijas ir nuotaiką. Namus galite papuošti ir lauko gėlėmis ar kartu su vaikais pasigamintomis dekoracijomis, lemputėmis.

Turiningai praleistas laikas

Po šventės mokykloje laukia ilga ir laisva popietė, kurią galite praleisti turiningai. Atsižvelkite į savo pomėgius ir praleiskite laiką kartodrome, o gal apsilankykite edukaciniame zoologijos sode? Rugsėjo 1-oji taip pat puiki proga apsilankyti ir teatre!

Pirmieji Rugsėjo 1-osios darbai

Nors ši diena – šventinė, rugsėjo 1-ąją galima praleisti ir pradedant pirmuosius, visai paprastus mokslo metų darbus. Pavyzdžiui – pamokų tvarkaraštis! Tam, kad tai padarytumėte patogiai ir greitai, DOVANOJAME tvarkaraščio šabloną! Jums tereiks jį atsispausdinti ir užpildyti. Truksite vos kelias minutes, bet vienas pirmųjų žingsnių pradedant naujus mokslo metus bus atliktas!

DOVANA – pamokų tvarkaraštis atsispausdinti:

„Laisvalaikio dovanos“ komanda linki smagios rugsėjo 1-osios ir turiningų naujų mokslo metų! Paverskite šią dieną šventiška ir nuotaikinga, praleiskite laiko su brangiausiais žmonėmis bei ženkite į rudenį kupini džgiausmo.

Comments

comments