Pramogų čempionatas: dangaus pramogos

Ar gi nebūtų įdomu sužinoti kokios pramogos yra mėgstamiausios? Vedini smalsumo skelbiame „Laisvalaikio Dovanų“ pramogų čempionatą! Kiekvieną savaitę bus skelbiamos skirtingų kategorijų pramogos, už kurias balsuodami, Jūs, išrinksite savo mylimiausią, įdomiausią, ekstremaliausią ir visokią kitokią -iausią pramogą! O kadangi vasara ir norime kuo ilgiau pasidžiaugti šiltais orais, tad čempionatą pradėsime nuo dangaus pramogų.

pramogu cempionatas

Pristatome Jums populiariausių dangaus pramogų TOP 8:

1. Šuolis parašiutu iš rekordinio aukščio | „Kauno parašiutininkų klubas“. Ilgiausiąjį laisvąjį kritimą turintis ir turbūt daugiausiai drąsos reikalaujantis šuolis Lietuvoje. Tokiam gyvenimo nuotykiui, tikrai pasiryžtų ne kiekvienas ekstremalių pramogų mėgėjas. Šuolio laisvojo kritimo metu išvystomas greitis siekia net 200 km/h, o jo trukmė – 40 sekundžių! Tad tikime, jog skriejant tokiu greičiu, adrenalino kiekis kraujyje pasiekia aukščiausiąjį lygį. Jeigu ir Tu manai, jog tai buvo azartiškiausias nuotykis Tavo gyvenime, balsuok už šuolį parašiutu iš rekordinio aukščio!

suolis parasiutu is rekordinio aukscio
2. Skrydis oro balionu virš Vilniaus arba Trakų | „Hot Air Lines“. Mėgsti gamtą, gaivų vėją bei nuostabius Lietuvos vaizdus? Tai, tikriausiai jau spėjai išmėginti paukščio skrydį virš Vilniaus ar Trakų apylinkių. Kartu su „Hot Airlines“ orlaiviais pakylate į plačiąsias padanges, iš kurių galite grožėtis Lietuvos sostinės vaizdais ar Trakų pilimi bei ežerynais. Šis skrydis, išties puiki pramoga tiek draugų kompanijai, tiek romantiškam vakarui dviese! Tad, jeigu ir Tau šis skrydis paliko neišblėstamus įspūdžius, kviečiame balsuoti už šią svajonių išsipildymo vardo vertą pramogą.

vilnius-balionai
3. Šuolis su virve iš rekordinio aukščio | Šuolių su virve Asociacija. Dar viena nuostabi pramoga – ekstremalių potyrių mėgėjams. Šuolis nuo Baltosios rožės tilto, kiekvienas metais suburia pulką azarto išsiilgusių drąsuolių. Stovint ant aukščiausiojo pėsčiųjų tako Lietuvoje, kojos ima virpėti kiekvienam, o nerti žemyn galvą į Nemuną išdrįsta tikrai  ne kiekvienas! O ar Tau patiko, kai adrenalinas plūdo kraujyje juntant laisvąjį kritimą? Balsuok už turbūt pačią ekstremaliausią dangaus pramogą!

suolis-su-virve
4. Akrobatinis skrydis parasparniu | „Arcus“. Pritrūkus aštrių pomėgių visi skuba į Valkininkus, nes žino, jog ten ras pačius nuostabiausius parasparnius su geriausiais instruktoriais! Būtent šis akrobatinis skrydis, leis pajusti nesvarumo būseną, staigius posūkius, sklendimą į visas puses bei žinoma skrydį „aukštyn kojomis“. O kad nutrūktgalviški nuotykiai vyktų sklandžiai, viskam vadovaus patyrę instruktoriai! Jeigu ir Tu Valkininkų „Arcus“ mokyklą aplankei – atiduok savo balsą už šią pramogą.

skrydis_parasparniu

5. Skrydis virš Trakų ir 44 ežerų | „Aerocentras“. Tai – turbūt viena iš romantiškiausiųjų dangaus pramogų. Pakilę tarp debesų, patirsite svaiginantį ir kerintį jausmą. Iš dangaus platybių atsivers gražiausiosios Trakų vietos, o viso skrydžio metu išvysite net 44 ežerus. Jeigu mėgstate ramias dangaus pramogas, gražius kraštovaizdžius ir unikalius įspūdžius, tai tikriausiai jau spėjote išbandyti būtent šį skrydį! Balsuokite už šią romantišką ir vaizdais užburiančią pramogą.

44 ezerai
6. Apžvalginis skrydis sklandytuvu | „Vilniaus aeroklubas“. Apžvalginį skrydį sklandytuvu Jums siūlo „Vilniaus aeroklubas“. Aukščio mėgėjams, kurie svajoja patirti laisvą paukščio skrydį bei pasigrožėti Lietuvos gamta, neabejotinai jau pavyko išmėginti šią pramogą. Pakilę į 300 metrų aukštį, esate atkabinami nuo lėktuvo, o tada sklandytuvu laisvai skrodžiate dangų ir stebite Paluknio apylinkes! Jeigu ir Jums tai paliko nepamirštamus įspūdžius – balsuokite už skrydį sklandytuvu.

sklandytuvas
7. Kerintis skrydis virš Kauno | Asociacija „Pilotai“. Nuotykių mėgėjai jau tikrai spėjo išvysti Kauno apylinkes kitu kampu! Šio skrydžio metu, vos per kelias minutes pakylate į dangų, o tuomet skriejate debesimis ir grožitės Kauno panorama. Nuostabios senamiesčio gatvelės, Kauno marios, Pažaislio vienuolynas ir daug kitų kerinčių vaizdų garantuoja ilgai į atmintį įsirėšiančius įspūdžius! Jeigu ir Tu taip manai, tai balsuok už pramogą!

skrydis Kaune
8. Šuolis sparno tipo parašiutu | „Vilniaus parašiutininkų klubas“. Dar vienas, kerintis, begalę drąsos reikalaujantis šuolis – šuolis sparno tipo parašiutu. Pakilsite į 1 kilometro aukštį ir kai tiks būsite pasiruošę šoksite ir mėgausitės laisvu kritimu. Šuolio metu parašiutas išsiskleis automatiškai, o potyriai garantuos adrenalino kupiną nuotykį! Azarto pojūtis, pagreitėję širdies dužusiai ir įspūdingi Vilniaus vaizdiniai – tai nuostabiausia pramoga savaitgalio popietei. Pritari? Tuomet balsuok už šuolį sparno tipo parašiutu!

suolis-parasiutu
Štai ir nuostabusis mūsų dangaus pramogų aštuntukas! Taigi, nesnausk ir išrink savo mėgstamiausią, o kitą savaitę nepamiršk balsuoti ir už kitų kategorijų pramogas. Kartu mes išrinksime pramogą numeris 1 Lietuvoje!

Comments

comments