Ekspertų išbandyta: pojūčių spektaklis tamsoje

Pavargę nuo kasdienybės ir rutinos bandome ieškoti kažko naujo ir neįprasto, kažko visai neišbandyto. Vedini smalsumo ir naujų išbandymų „Laisvalaikio Dovanų“ komanda sudalyvavo pojūčių spektaklyje „Kodėl aš čia?“. Po spektaklio visi be išimties buvome sužavėti ir gavę tai, ko norėjome – naujų potyrių.

spektaklis tamsoje

Tamsa

Spektaklis vyksta visiškoje tamsoje. Jau pasirodymo pradžioje užsidėjus specialius akinius pasineriame į tamsą ir pabudiname kitus pojūčius – klausą, uoslę, juslę. Viskas atrodo kitaip, kadangi erdvė yra nepažįstama – ją susikuriame, tad visas spektaklis tampa dar įdomesnis ir kiekvienam veiksmo dalyviui šiek tiek kitoks.

kodel-as-cia

Aktoriai

Nors veiksmas vyksta tamsoje, o pačių aktorių nepažįstame, jaučiame jaukumą ir pasitikėjimą. Nei vienas dalyvis pojūčių spektaklyje nenusėmė akinių ir nesijautė nepatogiai. Aktoriai kūrė jaukią aplinką ir rūpinosi kiekvieno saugumu. Spektaklį „Kodėl aš čia?“ organizuoja neįgaliųjų „Naujasis teatras“. Teatre vaidina ir kuria tiek mėgėjai, tiek profesionalūs menininkai.

kodel-as-cia-2

Veiksmas

Viso spektaklio metu vienas veiksmas veja kitą, vienus potyrius keičia kiti, tad laikas, praleistas šiame teatre, tiesiog ištirpsta, o emocijų puokštė neleidžia pamiršti šio spektaklio dar ilgai. Įdomu? Visų detalių tikrai neatskleisime, juk tuomet bus mažiau pojūčių!

Drąsus, kitoks ir skirtas visiems, kurie ieško naujų potyrių – pojūčių spektaklis visiškoje tamsoje „Kodėl aš čia?“!

kodel-as-cia-3

Comments

comments