Poilsis gamtoje rudens laikotarpiu

Ruduo – tai vienas gražiausių metų laikų: kitomis spalvomis nusidažę medžiai ir krentantys lapai sukuria nuostabų reginį. Dauguma žmonių mano, jog poilsiauti puikiausias laikas yra vasara ir, atėjus rudeniui, dažniausiai tiesiog pasineria į darbus ir pamiršta sustoti, pažvelgti į rudens grožį. Puikus būdas pasimėgauti jaukumu pripildytu laiku yra leisti laisvalaikį mylimų žmonių ir gamtos apsuptyje – atokiau nuo miesto triukšmo įsikūrusiose vietose, pavyzdžiui, sodyboje prie ežero ar jūros. Rudenį susiduriame ne tik su laisvalaikio pokyčiais, dažnai nežinodami, ką galima nuveikti atvėsus orams, bet neretai taip pat tampa sunkiau nuspręsti, ką dovanoti šiuo metų laiku. Turime jums paruošę idėjų, kurios pravers tiek patiems rudens metu ieškant ypatingos poilsio vietos, tiek renkant dovanas draugams ar šeimos nariams gimtadienio ar kita ypatinga proga.

Mėgstate poilsiauti prie ežerų? Toks poilsis skirtas ne tik vasaros laikotarpiui. Rudenį taip pat galima pasisemti jėgų, mėgaujantis poilsiu prie ežero ir jo teikiamais malonumais –  tyru oru, ramybe, nuostabiais gamtos vaizdais. Kartu su mylimu žmogumi rudeniniu poilsiu pasimėgauti galite Varėnoje ant Lavyso ežero kranto įsikūrusioje sodyboje „Nakcižibis“. Gamtos ir ežero grožis atsivers tiek per kambario langą, tiek išėjus į terasą. Taip pat norint pailsėti prie ežero, tai galėsite padaryti viloje „Dubgiris“, kuri yra įsikūrusi Telšiuose, Plinkšių ežero pakrantėje. Vilos kambariams suteikti skirtingų gyvūnų pavadinimai, pagal kuriuos pritaikytas ir kambarių įrengimas, kas suteikia išskirtinumo ir savitumo. Ši vila taip pat įsikūrusi ežero pakrantėje, todėl ši vieta kupina ramybės ir jaukumo, puikiai tinkanti romantiškam laikui su brangiu žmogumi. Taigi, jeigu ieškote ramaus poilsio sau ir brangiam žmogui ar dovanos artimajam, mėgstančiam poilsį prie ežero, padovanokite galimybę jaukiai pailsėti su mylimu žmogumi vienoje iš šių vietų.

Galbūt jūs labiau mėgstate poilsį prie jūros, klausantis jūros ošimo ir stebint bangas? Tuomet jums patiks poilsis pajūryje ir rudens metu, atitrūkstant nuo miesto šurmulio ir kasdienių rūpesčių kartu su mylimu žmogumi. Tokiu poilsiu galėsite pasimėgauti sodyboje „Karkelbeck No. 409“ – tai tradicinės medinės architektūros namelis, kuriame galėsite jaustis kaip namuose. Sodyba įsikūrusi Karklėje ant Olando kepurės skardžio, kur galėsite džiaugtis jūros ošimu. Taip pat puikus pasirinkimas, norint pailsėti prie jūros – Palangoje įsikūręs namelių kompleksas „Ramios bitės“, kuris yra 700 metrų nuo paplūdimio. Tai ideali vieta poilsiui su mylimu žmogumi jūros ošimo ir pušų apsuptyje. Taigi, pasinaudokite šia idėja ir pasilepinkite poilsiu pajūryje ne tik vasarą, bet ir rudenį, arba pradžiuginkite poilsio akimirkomis Lietuvos pajūryje savo brangų žmogų.

Galbūt poilsiu prie ežeru norite mėgautis artimų draugų kompanijoje? Turime ir tokių idėjų, kurios pravers organizuojant smagų savaitgalį su draugais gamtoje. Su bičiuliais puikiai praleisti laiką galite Trakuose ant Galvės ežero kranto įsikūrusiuose svečių namuose „Kempingas slėnyje“. Šioje vietoje atsiveria nuostabūs vaizdai –  Trakų pilis ir pasakiškas gamtos peizažas. Dar viena vieta Trakuose, kurioje taip pat galite puikiai praleisti laiką su draugais – ant Margio ežero kranto esantis viešbutis „Margis“. Čia galima apsilankyti pirtyje bei baseino ir pirčių komplekse. Taigi, ne tik vasarą, bet ir rudenį galima smagiai leisti laiką su draugais gamtos apsuptyje. Nustebinkite trumpa išvyka savo bičiulius, padovanodami galimybę atitrūkti nuo kasdienybės ir atrasti poilsio gamtoje privalumus ne tik šiltuoju metų sezonu.

Taigi, kviečiame mėgautis jaukiomis poilsio akimirkomis su mylimais žmonėmis prie ežero ar pajūryje net ir tada, kai orai nebedžiugina taip, kaip vasaros metu. Kaip sakoma, nėra blogo, yra tik bloga apranga, tad jei šiuo metu ieškote dovanos draugui ar artimam žmogui, nustebinkite jį poilsiu rudens gamtos apsuptyje. Daugiau poilsio dovanų rasite ČIA.

Comments

comments