Planas savaitgaliui: DRUSKININKAI

Druskininkai – vienas didžiausių kurortų Lietuvoje, kuris stebina savo pramogų gausa. Tai ne tik SPA malonumai ir ramybės oazė, bet ir nuotykių kupinas miestas, kuriame kiekvienas atras sau tinkančią veiklą. Šis miestas – idealus pabėgimas trumpoms atostogoms!

1. Miestas ir gamta. Šis miestas yra ypatingai turtingas savo gamta, todėl siūlome Jums pasivaikščioti ar pravažiuoti paspirtukais Nemuno upės ir Druskonio ežero pakrantėmis, kurios driekiasi pačiame Druskininkų centre. Tai nuostabus miesto ir gamtos derinys, išliksiantis jūsų prisiminimuose!

2. Kerintis vanduo. Keliaudami Vilniaus alėja, pasieksite geriausią Lietuvoje muzikinį fontaną ir galėsite grožėtis vandens šokiu pagal Jūsų mėgstamą dainą, o vos už kelių minučių kelio apžvelkite miestą plaukdami katamaranu Nemuno upe. Kelionės metu atsivers ypatingi vaizdai, virš galvos kils „Lynų“ kelias,  taip pat pasieksite garsiąją „Meilės“ salą, tad ši romantiška pramoga puikiai tiks įsimylėjėlių porelėms.

3. Nauji potyriai. Ieškantiems lengvos adrenalino bombos siūlome išbandyti kelionę skriejant keturračiais. Trasos tinka ir naujokams, ir patyrusiems šios pramogos mylėtojams. Tai išskirtinis būdas susipažinti su Druskininkų apylinkėmis – pabėkite nuo rutinos ir skriekite miško takais. Gera nuotaika garantuota!

4. Poilsis. Po aktyvių pramogų visada galite atsipalaiduoti ir linksmai praleisti laiką „Druskininkų vandens parke“, kuriame apstu pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams. Pirčių zonos, baseinai ir,  žinoma, linksmosios vandens čiuožyklos, kurios nepalieka abejingų. Nuovargiui pašalinti siūlome pasimėgauti SPA malonumais: aromaterapija, masažai, procedūros, skanus maistas ir jautiesi lyg rojaus kampelyje. Ko daugiau gali reikėti?

Dar daugiau pramogų Druskininkuose rasite čia.

Comments

comments