Ekspertų išbandyta: adrenalino pilnas pasivažinėjimas tanku

Vos pasiekus Pamarazių kaimę įsikūrusią Tanks.lt būstinę, pasijautėme lyg nukelti į karinį štabą. Iškart pastebėjome ten esančią karinę techniką, ginklus bei kitą amuniciją. O svarbiausia pamatėme tą didžiulį šarvuotį, su kuriuo jau nekantravome praskrieti ekstremaliomis sąlygomis.

tankas2

Pirmiausia buvome supažindinami su tanku, tiksliau šarvuočiu, kuris atkeliavo iš Didžiosios Britanijos ir buvo naudojamas, kaip karo taxi. Vaikinai iki menkiausių smulkmenų iškamantinėjo tanko vairuotoją, kuris papasakojo labai įdomių faktų apie šią transporto priemonę. Kai kurie iš faktų net labai mus nustebino ir sukėlė dar didesnį norą išbandyti šią karinę transporto priemonę. Tuomet ėjome išsirinkti akinių bei šalmų, kurie buvo vardiniai. Tarpusavyje gyrėmės, kas kietesnį šalmą turi. Maniškis buvo Chuck Norris!

 

 

Įlipę į šarvuotį, net nedvėjojome, jog mūsų laukia įsimintinas nuotykis. Stebino kiekviena detalė: vairuotojas, įšokęs į tanką pro specialią stogo angą; tikras, karinis šarvuočio interjera; siaubingai riaumojantis variklis ir t.t. Vairuotojas įspėjo apie didelį iš variklio einantį karštį ir garsą, tačiau mes to visai nesibaiminome, nes norėjome pilnos pasivažinėjimo patirties. Ir vairuotojas nemelavo, nes išlindus per liuką, galėjai įsivaizduoti, kad esi pirtyje. Neišsigandę karščio, smėlio bei didžiulio garso, negalėjome atitraukti akių nuo per duobes ir smėlį lekiančio šarvuočio. Vairuotojas nei mūsų, nei šarvuočio tikrai negailėjo, tad visos kelionės metu reikėjo iš visų jėgų laikytis įsikibus į tanką.

 

Pasibaigus mūsų adrenalino pilnai kelionei, išlipome ir negalėjome nustoti šypsotis, nes patirtis tikrai nereali. Galėjome tik pasvarstyti ar būtent tai ir jautė su šiuo šarvuočiu keliavę kariškiai.

Comments

comments