Ekspertų išbandyta: pasivažinėjimas elektriniu paspirtuku ir riedžiu

Kai už lango toks nuostabus oras, tai nesinori nieko kito kaip tik būti gryname ore. Pasivaikščiojimai šalia Neries ar senamiesčio gatvėmis, su ledų ir pieno kokteliu… Žinoma, ežeras su gamta taip pat vilioja, tačiau juk ir mieste pilna įvairių pramogų. Šį kartą išbandėme elektrines transporto priemones!

 

Šis pasiūlymas suviliojo būtent dėl to, kad tokios transporto priemonės, kaip Segway, elektrinis paspirtukas ar riedis yra itin populiarūs vakarų Europoje. Ten retas, kuris jaunuolis pats mina dviratį ar renkasi ėjimą pėsčiomis. O kadangi, jau ir Lietuvą užplūdo šios pramogos banga – tai buvo puiki progą ją išmėginti.

Elektrinių transporto priemonių nuoma buvo vykdo „CityFly“. Jų atstovas detaliai paaiškino bei parodė, kaip naudotis abejomis transporto priemonėmis. Elektrinis paspirtukas bei riedis ne tik nustebino savo funkcionalumu, bet ir išties originalia išvaizda. Su jais galėjome pasijausti tikromis miesto stileivomis.

Kalbant apie patį priemonių valdymą, tai elektrinio paspirtuko technika pasirodė iš tikrųjų paprasta, tačiau riedis, reikalavo laviravimo pastangų. Apšilus kojas, išmokus naudotis bei kontroliuoti savo šiandienos transporto priemones, mums buvo įteikti jų įkrovikliai bei dėklai ir mes leidomės į savo kelionę.

Pilnai įkrautu paspirtuku galėjome nuvažiuoti 15 km, o riedžiu – 13 km. Visa diena praėjo išties linksmai. Su savo jaunatviškais bei stilingaisiais „ratukais“ galėjome važiuoti beveik visur – dviračių takais, kelio kelkraščiu ar tiesiog asfaltuota danga. Kadangi riedis ir taip yra pakankamai mažas bei nedaug sveria, o paspirtukas patogiai susilanksto, tai su jais galėjome lankytis ir prekybos centruose, kavinėse, parduotuvėse ir netgi meno galerijose. Tai išties itin patogus būdas keliauti. Šiai dienai dedame didelį pliusą, ne tik dėl naujos pramogos išbandymo, bet ir todėl, kad „ratukų“ pagalba suspėjome aplankyti daug daugiau miesto objektų nei įprastai.

Taigi, drąsiai galime rekomenduoti Jums ir Jūsų draugui ar antrajai pusei išbandyti elektrinį paspirtuką bei riedį. Šios ekologiškos transporto priemonės ne tik puikus paįvairinimas įprastinio pasivaikščiojimo, bet ir išties linksma visos dienos pramoga!

 

Comments

comments