Ekspertų išbandyta: pasivažinėjimas elektriniais motociklais „Kuberg“

Šiais metais itin išpopuliarėjo „elektrinės pramogos“: mieste daugybė elektrinių paspirtukų, vis dar populiarių riedžių bei segway. Su šia elektrinių transporto priemonių banga į Lietuvą atkeliavo elektriniai motociklai „Kuberg“ – nuostabus technologijos stebuklas!

Ir nors pažvelgus į juos iš šalies, rastum daugiau panašumų su dviračiu nei su motociklu, tačiau, vos pradėjęs važiuoti, supranti: šiame elegantiškame ir lengvame kūne slypi didelė galia. Bet apie viską nuo pradžių.

Atvykus į starto vietą Nemenčinės miškuose, mus maloniai pasitinka instruktorius – mūsų šios dienos gidas, žadantis atskleisti ne tik „Kuberg“ privalumus, bet ir parodyti vaizdingą miško maršrutą. Vieta išties graži – vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, o jautiesi toli toli nuo miesto šurmulio, triukšmo, smogo.

Apsirengiame lyg profesionalūs lenktyninkai, gauname apsaugas, išklausome instruktažą ir… kelionė prasideda. Iš pradžių lėčiau, susipažįstame su šio elektrinio motociklo valdymo subtilybėmis, o po to – vis greičiau skriejame natūraliai miške žvėrių ir grybautojų suformuotais takeliais. Tyras oras, tyla – tik mes ir „Kuberg“ skriejame kartu su vėju.

Manevringas, lengvai valdomas, tačiau itin galintas motociklas mums palieka įspūdį – užtenka ir greičio, ir adrenalino! O susipažinę su trasa, galime drąsiau važiuoti bei pajusti dar daugiau ekstremalių pojūčių. Itin jautri akseleratoriaus svirtis neleidžia prarasti budrumo – tarp krūmelių ir medžių vingiuojame lyg tikroje slalomo trasoje, o tiesiojoje dar greičiau lekiame pirmyn!

Mūsų verdiktas – puiki pramoga visiems: tiek pirmą kartą sėdantiems ant motociklo, tiek patyrusiems vairavimo asams!

Comments

comments