Originalios bernvakario pramogų idėjos

Artėjant vasaros sezonui, artėja ir daugybė dažniausiai vasarą organizuojamų švenčių – mergvakariai, bernvakariai, vestuvės. Neretai per vieną sezoną šių švenčių būna net ne viena. Šįkart dalinamės originaliomis bernvakario pramogų idėjomis, kurios nustebins jūsų draugą ir bernvakario šventę pavers nepamirštama! Rekomenduojame pramogas rinktis pagal draugo, kuriam organizuojate bernvakarį, pomėgius ir laisvalaikį. Arba atvirkščiai, jei draugas mėgsta staigmenas, nustebinkite jį netikėtomis pramogomis, kurių jis tikrai mažiausiai tikėtųsi!

Bernvakario pramogų idėjos

EKSTREMALUS BERNVAKARIS KARINIAME POLIGONE

Gamta, ginklai, gerų draugų būrys ir dozė adrenalino – viskas, ko gali reikėti įsimintinai vyriškai šventei! Ekstremalus bernvakaris kariniame poligone leis pasijusti tikrais kariškiais atsidūrusiais mūšio lauke. Šį nuotykį sudaro dvi dalys. Pirmoji skirta būsimam jaunikiui skirtiems netikėtumams. Šis įsodinimas į autobusą ir jam pasakoma, kurioje stotelėje išlipti. Stotelėje jo laukia sulaikymo operacija – užrišamos akys ir jis nuvedamas į miško glūdumą. Ten jo laukia daugiau netikėtumų – draugai tampa priešų pajėgomis, prieš kuriuos teks kautis! Antroje bernvakario dalyje laukia karinis išbandymas – šratasvydžio žaidimas!

Bernvakaris kariniame poligone

ŠAUDYMAS KOVINIAIS GINKLAIS

Šaudymas koviniais ginklais – bernvakario pramoga, kuri tikrai padės pajusti šį tą naujo ir jaudinančio! Parako kvapas, tikrų ginklų jėga ir taiklumo išbandymas nuspalvins bet kurio bernvakario šventę. Jei būsimas jaunikis mėgsta adrenaliną, ši pramoga privalo atsidurti bernvakario programoje! 

Šaudymas koviniais ginklais

BERNVAKARIS ORO BALIONE 

Privatus skrydis oro balionu – patirtis išliekanti atmintyje visam gyvenimui! Tokia ypatinga pramoga puikiai tiks ypatingai šventei –  bernvakariui. Galite rinktis ir skrieti virš raudonų Vilniaus stogų, Trakų pilies, Kauno marių, kitomis akimis pamatyti Kėdainius, Birštoną, Panevėžį ar Elektrėnus. Skrydžio metu ne tik gėrėsitės atsiveriančiais gražiausiais kraštovaizdžiais, bet ir sužinosite visas šios transporto priemonės subtilybes. Be to, po skrydžio laukia oreivių krikštynos, tad gera nuotaika garantuota ne tik ore, bet ir nusileidus ant žemės!

Skrydis oro balionu

SUPER AUTOMOBILIAI

Geriausia dovana tikram automobilių fanui – galimybė išbandyti super automobilį Ferrari 430 Spider ar Lamborghini Gallard. Stebinantis variklio riaumojimas, automobilių galia, adrenalinas – tai, kas bernvakarį pavers tikrai įsimintinu. Ferrari ar Lamborghini? Miesto gatvės ar lenktynių trasa? Pasirinkimas ne vienas, tad tikrai atrasite tinkamiausią!

BERNVAKARIO BAIDARIŲ ŽYGIS

Aktyvaus laisvalaikio gerbėją pradžiuginkite baidarių žygiu. Vakaro atmosfera taps dar įsimintinesnė ir ypatingesnė pasirinkus vakarinį pasiplaukiojimą Nemunu, Kaune. Pramogos metu pažvelgsite į Kauno hidroelektrinę iš apačios. Pamatysite Panemunės šilą ir Jiesios piliakalnį- Napoleono kalną. Nustebsite, kokie gražūs senamiesčio bokštai! Dovanokite naujus įspūdžius aktyvaus poilsio mėgėjui!

Baidarių žygis Kaune

BERNVAKARIO ŠVENTĖ JACHTOJE, TALINE

Ieškote bernvakario pramogos už Lietuvos ribų? Siūlome pasiplaukiojimą jachta neatrastais Estijos sostinės krantais! Iki pasiplaukiojimo vietos visus šventės svečius atveš limuzinas – tai prabangi ir įsimintina pramogos įžanga. Kelionės metu, jachtos denyje, galėsite mėgautis geriausių draugų kompanija, šnekučiuotis ir mėgautis nuostabiais atsiveriančiais Talino įlankos vaizdais. Toks bernvakaris puikiai tik mėgstantiems ramybę ir išskirtinį kraštovaizdį. 

Pasiplaukiojimas jachta Taline

Planuodami brangiam draugui šią šventę galite suderinti net ne vieną, o kelias pramogas. Tačiau kad ir kokias pramogas pasirinktumėte, svarbiausias bernvakario šventės akcentas – dėmesys būsimam jaunikiui ir laikas kartu. 

Comments

comments