Nepamirštamos Moters dienos dovanos

Kovo 8-oji sparčiai artėja, internetas ir prekybos centrai mirga nuo dovanų pasiūlymų moterims. Tačiau tos idėjos nėra tai, kuo džiaugtųsi jums brangi moteris? Moters dienos dovanos – puiki galimybė parodyti dėkingumą ir šilumą šalia esančioms moterims. Verta įteikti tokią dovaną, kuri primintų, kaip stipriai jums ji rūpi. Atraskite unikalius pasiūlymus išskirtinėms moterims!

Moters diena – ypatinga ir unikali šventė, kurios atsiradimas siejamas su senovės romėnų laikais. Būtent jie kovo pradžioje šventė Matronaliją. Lotyniškai „Matrona“ reiškia ištekėjusią moterį, turinčią vaikų. Ši šventė buvo proga vyrams „apiberti savo išrinktąją gėlėmis“ – buvo pildomi moterų norai ir dovanojamos dovanos, tad nepaisant praėjusių kelių tūkstančių metų, papročiai išliko labai panašūs ir šiais laikais. Vis tik, šiais laikais gėlėmis ir daiktais, kurie dulkės lentynose ne vienerius metus, nebenustebinsi. Verta dovanoti patirtis ir įspūdžius, kurie atmintyje ir širdyje išliks dar ilgam, todėl dalinamės dovanų idėjomis Moters dienos proga.

Moters diena su skaniais atradimais

Svarstote, ką padovanoti savo mylimajai Moters dienos proga? Jau daug metų šios šventės simboliu laikomos tulpės, nors ne ką mažiau populiarios ir rožės. Tačiau jei norite iš tikrųjų  nustebinti savo moterį šią ypatingą dieną – gėlių neužteks. Užuot sutelkę dėmesį (ir pinigus) į materialines dovanas, galime lažintis, kad gerokai daugiau teigiamų emocijų suteiktumėte kartu praleistu laiku, todėl pakvieskite mylimąją į kiną ar vakarienės. Įdomios kulinarinės patirtys,  romantiška vakarienė, šokolado degustacijos arba originali vakarienė tamsoje tikrai pavergs kiekvienos moters širdį. Gurmaniškas vakaras gali būti tiek pati dovana savaime, tiek ir tobula vieta kitai Moters dienos staigmenai.

Geriausios dovanų idėjos Moters dienos proga

Renkant dovaną moteriai, verta atsižvelgti į jos pomėgius. Juk ne kiekviena moteris mėgsta valandų valandas praleisti prie veidrodžio ar dabintis kailiniais bei daugybe papuošalų. Kitas svarbus patarimas – stengtis nekartoti dovanų iš ankstesnių metų ar dovanotų kitomis progomis. Nors gėlės visada džiugina akį, saldainių dėžutė ir savo nuožiūra išrinkti kvepalai nebūtinai bus geriausias pasirinkimas. Be to, tokia dovana gali būti suvokiama kaip lengviausia išeitis ir paskutinės minutės sprendimas. Taigi, kaip išrinkti tinkamą dovaną Moters dienos proga? Esame tikri, kad įspūdžių dovanos suteiks moteriai puikių pojūčių ir sukurs prisiminimus, už kuriuos ji dar ilgai bus dėkinga!

Ką nupirkti mylimajai Moters dienos proga?

Yra daug originalių idėjų, ką padovanoti mylimajai moters dienos proga. Viena jų – moteriška fotosesija, kuri leis pasijusti tikra žvaigžde, be to, bus įamžintas puikus prisiminimas. Jeigu mylimoji domisi kosmetika, vietoj dar vienų raudonų lūpų dažų padovanokite individualias makiažo pamokas. Net ir išrankiausios moterys neatsisakys SPA savaitgalio ar išskirtinio dovanų rinkinio su rinktiniais karališko poilsio pasiūlymais. Moters dienos dovanos turi atitikti gavėjos pomėgius ir būdo bruožus.

Aktyvaus poilsio gerbėjoms

O ką dovanoti Moters dienos proga veikliai merginai? Tokioje situacijoje dovanos gavėją sužavės čekis šaudyklai, pasivažinėjimas kartingais ar smagus laikas batutų parke. Ne mažiau unikalus pasirinkimas, kuris tiks drąsesnėms moterims – šuolis su virve iš rekordinio aukščio. Jeigu mylimoji yra automobilių ir greičio gerbėja, padovanokite jai prabangų pasivažinėjimą super automobiliu ar ekstremalų laiką bekele.

Dovana mamai Kovo 8-osios proga

Daugelis vyrų vis dažniau Moters dienos proga nusprendžia pasveikinti ne tik mylimąsias, tačiau ir savo mamas ar kitas šeimos moteris ir merginas. Puiki dovanos idėja sesei arba mamai – SPA kuponas. Kas gali būti mielesnio širdžiai ir labiau parodyti rūpestį, negu dovanojama atsipalaidavimo akimirka sau? Populiariausi pasirinkimai: klasikinis atpalaiduojantis masažas, Kobido veido masažai arba prabangūs SPA ritualai. Nemažiau moterų mėgiami masažai karštais akmenimis arba tailandietiški ritualai. Jei norite suteikti dar daugiau atsipalaidavimo, dovanokite visos popietės SPA poilsį su voniomis, pirtimis, masažu ir kitomis maloniomis ir grožį puoselėjančiomis procedūromis. Tokia įspūdžio dovana puikiai tiks mamai, sesei ar draugei!

Yra daugybė unikalių dovanų, kurios mylimos moters ar merginos veide sukeltų šypseną. Tačiau nepamirškite skirti jai ne tik dovanų, bet ir savo laiko. Kovo 8-oji – tai laikas priminti jai, kiek ji daug reiškia!

Comments

comments