Naujiena Lietuvoje – pasivažinėjimas legendiniu Ferrari

Turbūt kiekvienas automobilių entuziastas svajoja bent kartą gyvenime patirti, ką reiškia vairuoti raudonąjį Ferrari – galingo variklio riaumojimas, tobulas įsibėgėjimas ir manevringumas, visiškos laisvės pojūtis… LaisvalaikioDovanos.lt kviečia Jus išpildyti šią svajonę ir pristato naują, unikalią pramogą Lietuvoje – Ferrari F360 vairavimą Vilniaus arba Kauno gatvėmisŒ!

Ferrari Lietuvoje

Trumpa Ferrari istorija

Oficialiai Ferrari istorija prasidėjo 1947 m., kai Pjačencos lenktynėse buvo pristatytas pirmasis modelis – Ferrari 125 S. Automobilis atspindėjo aistrą, kuria degė jo kūrėjas Enzo Ferrari – aistrą sportiniams automobiliams ir lenktynių trasai. Pradėjęs kaip Alfa Romeo lenktynininkas, 1938 m. jis paliko savo poziciją tam, kad įkurtų tai, kas tapo iki šiol gyvuojančia automobilių industrijos legenda.

 

1947 m. gegužės 11 d. 1500 cm³ tūrio ir 12 cilindrų Ferrari 125 S pirmąjį kartą pasirodė lenktynių trasoje, o to pačio mėnesio 25 d. šį automobilį vairuodamas legendinis italų lenktynininkas Franco Cortese iškovojo pirmąją vietą Rome Grand Prix lenktynėse. Nuo to laiko Ferrari komanda pasiekė daugiau nei 5000 pergalių įvairiose autosporto varžybose.

Leadenhalluk.com nuotr.

Leadenhalluk.com nuotr. | Franco Cortese už Ferrari 125 S vairo, 1947 m.

Didėjant automobilių paklausai, ieškodamas naujų investicijų, 1969 m. Enzo Ferrari pusę įmonės akcijų pardavė Fiat grupei. 1988 m. buvo išleistas Ferrari F40 – paskutinysis modelis iki įmonės įkūrėjo mirties, tapęs vienu populiariausių visų laikų sportinių automobilių modelių. Tais pačiais metais Fiat nusipirko dar 40% Ferrari akcijų, tačiau 1991 m. įmonės pirmininku tapęs Luca di Montezemolo užtikrino, jog prekės ženklas ir toliau išlaikys savo kokybę ir įkūrėjo dvasią.

 

Taip, nuo pat 1947-ųjų iki šiandien, Ferrari išlaiko greičio, veržlumo ir prabangos ikonos įvaizdį, o jį simbolizuojantį žirgą atpažįsta kone kiekvienas.

 

Ferrari simbolika

Ant Ferrari logotipo besipuikuojantis legendinis žirgas nėra automobilio arklio galių simbolis, jo ištakos – daug labiau herojiškos. Pirmiausiai tokį žirgą kaip asmeninę emblemą ant savo lėktuvo panaudojo labai aukštinamas Pirmojo pasaulinio karo italų pilotas Francesco Baracca.

 

Pasibaigus karui, didvyrio piloto tėvai patys pasiūlė Enzo Ferrari naudoti piestu stojančio žirgo simbolį. Ferrari šį pasiūlymą priėmė: savo gimtojo miesto – Modenos – garbei Baracca žirgą „pastatė“ geltono skydo fone, o viršuje pridėjo Italijos trispalvę.

Ferrari logotipas

Ferrari logotipas

Dar vienas dalykas, be kurio neįsivaizduojame Ferrari – raudona spalva. Klasikinis Ferrari raudonis buvo tiesiog suteiktas Tarptautinės automobilių federacijos Italijos Grand Prix automobiliams, tačiau ši spalva, nors ir priskirta atsitiktinai, tapo Ferrari vizitine kortele. Ferrari raudona – tai greitis, veržlumas ir aistra automobiliams.

 

Kodėl verta išmėginti Ferrari?

Ferrari – visame pasaulyje pripažintas prekės ženklas, kurio pavadinimą su pagarba taria kiekvienas, bent šiek tiek nusimanantis apie automobilius. Jo logotipe besipuikuojantis žirgas atsipindi tai, ką patiria kiekvienas Ferrari vairuotojas – nevaržomą, laukinę galią ir laisvę. Kadangi tie Ferrari modeliai, kuriuos galite išvysti riedant miestų gatvėmis, kilo iš lenktyninių automobilių, jie yra ypač manevringi, o savo galia vidutinį automobilį pralenkia bent trigubai…

 

Ferrari – įžymybių visame pasaulyje pamėgtas automobilis: savo laiku jį vairavo visų laikų didžiausia rokenrolo legenda Elvis Presley, šiuo metu už Ferrari vairo galima išvysti tokius garsius futbolininkus kaip Cristiano Ronaldo ar Mesut Ozil, o būtent F360 modelį, tokį, kokį galite išmėginti ir Jūs, vairuoja pats terminatorius Arnold Schwarznegger! Argi ne smalsu savu kailiu patirti, kodėl viso pasaulio garsenybės negali atsispirti būtent tiems pojūčiams, kuriuos suteikia šis automobilis?

 

Ką gali Ferrari F360?

  • Maksimalus greitis: 289,7 km/h;
  • Įsibėgėjimas: iki 100 km/h 4,5 s.;
  • Variklio darbinis tūris: 3,6 l;
  • Variklio galia: 400 AG;
  • Variklio sukimo momentas: 373 Nm.

 Ferrari Lietuvoje

 Ferrari galite vairuoti ir Jūs

Kviečiame Jus išmėginti 400 žirgų galią! Pasivažinėjimo metu ne tik patirsite tai, ką reiškia vairuoti prabangų superautomobilį, tačiau ir išsaugosite savo įspūdžius – visos pramogos metu būsite filmuojami, o po pramogos gausite vaizdo įrašą.

 

Dovanokite nepamirštamus įspūdžius sau ir mylimiausiems:

Vairuok Ferrari F360 miesto gatvėse

VIP Ferrari F360 vairavimas miesto gatvėse

Comments

comments