Metas atsipūsti nuo paskaitų!

Saulėti orai džiugina vis labiau, tačiau artėjanti sesija neleidžia nei kiek atsikvėpti. Universitetiniai darbai spaudžia, o laiko nelieka net paprasčiausiam kavos puodeliui. Stengiatės suspėti padaryti darbus, kuriuos nutarėte atidėti „šiek tiek vėliau“, tačiau net ir patiems ištvermingiausiesiems pritrūksta motyvacijos bei jėgų. O tam, kad visiškai „neperdegtumėte“ reikia mokėti atrasti laiko nors trumpam poilsiui. Ką veikti pertraukėlių metu, jau kiekvieno pasirinkimas, tačiau turime keletą pasiūlymų, kaip jas praleisti linksmiau nei tik gulint lovoje.

mokslai

Metas nuotykiams!

Jeigu savaitgalį atrastumėte daugiau laisvo laiko, tai griebkite draugus ir lėkite visi į savo pasirinktą nuotykių parką! Jame ne tik galėsite papramogauti, bet ir leisite pailsėti savo smegenims, priversdami dirbti kiek aptingusius raumenukus. Nuotykių parkai yra įrengti gryname ore, miškų prieglobstyje, todėl kvėpuosite gaiviu oru bei klausysitės paukščių čiulbėjimo. Profesionalų įrengti kliūčių ruožai, yra skirtingo sudėtingumo lygio, todėl savo jėgas galės išbandyti įvairių fizinių gabumų žmonės. Smagūs skrydžiai per Nemuną ar Nerį tikrai sužavės kiekvieną, na, o profesionali instruktorių komanda užtikrins Jūsų saugumą viso apsilankymo metu. Tad, gera nuotaika, nauji potyriai bei protinis poilsis garantuotas!

nuotykiu parkas

Ekstremalus pasivažinėjimas

Dar vienas puikus, bet šiek tiek ekstremalesnis, būdas pailsėti – tai pasivažinėjimas safariu su bagiu. Pramoga užtruks tik valandėlę, tačiau per tą laiką spėsite pabuvoti įvairiuose gamtos kampeliuose. Ekstremalus važiavimas pagerins ne tik jūsų nuotaiką, bet ir papildys adrenalino kiekį kraujyje. Šiuo pasivažinėjimu galite mėgautis kartu su draugu ar antrąją pusę, kas leis pagyvinti Jūsų santykius bei suteiks daug malonių prisiminimų.

bagis

Išliek susikaupusį stresą

Kaip žinoma, greitas gyvenimo tempas ir nuolat besikaupiantys darbai sukelia nemažai streso. Kodėl jo „neištaškius“ ir kartu ne papramogavus? Atradus laisvą pusvalandį, tarp paskaitų, išbandykite šaudymą iš kovinių ginklų bet kuriame pasirinktame klube. Ten galėsite išmėginti profesionalius ginklus, šaudydami į skirtingus taikinius. Ginklų galingumas privers Jūsų širdį spurdėti, rankas drebėti, o kvapą užgniauš net patiems drąsiausiems. Taip galėsite išlieti susikaupusią energiją, pasikelti adrenalino dozę bei išvalyti mintis.

saudymas

Vandens pramogų metas!

Karšti saulės spinduliai vis labiau asocijuojasi su artėjančia vasara. Tokiu karštu oru, tikrai nesinori sėdėti užsidariusiam tarp keturių kambario sienų. Todėl, atradus laisvo laiko – siūlome išbandyti vandens pramogas. Vienas iš labiausiai jaunimo pamėgtų ir geriausių pripažįstamų vandens pramogų parkų – tai „Wake Way“. Jame galėsite skrosti vandens paviršiumi su vandlentėmis, pajusti kepinančius saulės spindulius, besitaškančius vandens purslus, o svarbiausiai atsigauti nuo namų darbų! Tai išties puiki pramoga išsiilgusiems vasaros malonumų. O kad būtų dar smagiau, pasiimkite kartu ir draugų kompaniją, tuomet galėsite dalintis savo patirtais įspūdžiais vienas su kitu!

wake way

Kai norisi kažko saldaus

Na, ir paskutinis, šiek tiek kitoks atsigavimo nuo paskaitų būdas – tai desertų degustacija. Juk sako, kad šokoladas gerina protinę veiklą, tai galbūt pats metas aplankyti „Liu“ desertinę. Joje ne tik galėsite pasimėgauti išskirtiniais desertais, bet ir nusikelsite į vaikystės prisiminimus su močiutės keptais raguoliais, keksiukais ar pyragėliais. Neribota apsilankymo trukmė, saldūs desertai bei kavos ar arbatos puodelis, tai nuostabi popietė su Jums brangiu žmogumi. Taip pat – puikus poilsis Jūsų protui ir nuostabi palaimą Jūsų skrandžiui!

liu

Taigi, nors ir kaip stipriai darbai bespaustų, visuomet reikia atrasti žiupsnelį laiko ir sau. Taip galėsite pailsėti, atsigauti, patirti malonių įspūdžių bei pabūti su artimais žmonėmis. Ir tai yra tik nedidelė dalis pramogų, kurias gali išbandyti įvairių sričių mėgėjai!

Comments

comments