Laisvės pojūtis „Laisvalaikio Dovanų“ vėjo tunelyje

Vėjo tunelis – neeilinė patirtis, kuri nepalieka abejingų! Ekstremalaus laisvalaikio mėgėjai gali mokytis atlikti triukus, o mažiau drąsus pramogautojai gali tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis skrydžiu. Savo pirmo karto sklendžiant ore patyrimu pasidalino „Laisvalaikio Dovanų“ klientė.

Vejo tunelis_komanda

Vienoje judriausių Vilniaus gatvių įsikūręs „Laisvalaikio Dovanų“ vėjo tunelis jau senai kėlė susidomėjimą – kas gi ten per statinys ir kodėl visi iš jo išėję yra tokie laimingi. O gi viskas labai paprasta – patyrus skrydžio džiaugsmą dar kurį laiką maloniai pilvą kutena drugeliai.

 

 

Tik atvykus į vėjo tunelį kūną persmelkė malonus jauduliukas – juk tai bus naujas, dar nė karto nemėgintas potyris. Užpildžiau anketą, apsirengiau specialią aprangą ir laukiau instruktažo, nes saugumas yra svarbiausia! Belaukiant susipažinau su instruktoriais – malonūs ir draugiški oro pramogų specialistai. Iškart supratau, kad su jų pagalba skrydis bus tik geresnis.

Vejo tunelis mokomes skraidyti

Vėjo tunelis – pramoga tinkanti visai šeimai: tiek vaikams, tiek suaugusiems bus saugu, smagu ir įdomu. Juk visi vaikystėje turėjome svajonę skraidyti, o vėjo tunelyje ją galime išpildyti!

 

 

Instruktažo metu susipažinome su vėjo tuneliu – tai labai galingas įrenginys, kuris pučia orą iš apačios ir taip pakelia žmogų. Susitarėme pagrindinius ženklus, kuriuos instruktoriai rodys rankomis, nes tunelyje vėjas pučia taip stipriai, kad nieko negalime girdėti. Pasimokinome ir standartinės skridimo ant pilvo pozos. Kuomet viskas buvo aišku ir jautėmės pasiruošę pramogai, išsirikiavome prie tunelio ir laukėme, kada tas galingas 220 km/h greičiu pučiantis vėjas tunelyje pakels mus į orą.

Vejo tunelis skraidymas

Įlipus į tunelį reikia atsigulti ant tvirto tinklo, pasiruošti ir vėjas iš lėto kelia žmogų į orą. Vienas instruktorius kontroliuoja kūno padėtį, o kitas rodo ženklus: ištiesti/sulenkti kojas, pakelti galvą aukštyn ir svarbiausia atsipalaiduoti ir leisti orui tave kelti! Pradžioje viskas atrodė gan sudėtinga, o vėjo srovė atrodė per daug galinga, tačiau praėjus kelioms sekundėms supratau, kad atsipalaidavimas padeda ir nors pirmą kartą skridau – sugebėjau pakilti ir manevruoti ore. Buvo tiesiog NUOSTABU!

Vejo tunelis patirtis

Aš manau, kad kiekvienas turi bent pamėginti sklęsti vėjo tunelyje, na o aš keliausiu dar ir dar! Puikus būdas ne tik pramogauti, bet ir atsipalaiduoti bei išsikrauti po dienos – vėjas lyg išpučia visus rūpesčius ir palieka tik geras emocijas!

 

 

Comments

comments