Laisvalaikis Estijoje: TOP 5 pramogos

Ateis laikas, kai sienos bus vėl plačiai atvertos ir galėsime leistis į pasaulio pažinimo nuotykius! Mes kviečiame į paprastai pasiekiamą ir įspūdžių kupiną Estiją, kur atrasite ne tik nuostabius gamtos kampelius, bet ir gausybę išskirtinių pramogų! Mėgstamus variantus atras tiek ekstremalai, tiek ramybės ieškotojai. O tam, kad išsirinkti būtų paprasčiau, padarėme tai už jus. Pristatome TOP5 pramogas Estijoje!

TOP 5 pramogos Estijoje

POILSIS SAREMOS SALOJE

Pamatykite nuostabiais gamtos peizažais garsėjančią Saremo salą ir atraskite ramybės akimirkas čia! Viešnagės metu siūlome apsistoti viename iš „Saaremaa SPA Hotels“. Šis viešbutis kaip ir pati sala pasižymi jaukumu ir ramybe. Tad siūlome kartu su brangiais žmonėmis atrasti šią gamtos oazę!

VEIDRODINIS NAMAS

Atraskite išskirtinį poilsį Estijoje! Kviečiame jus apsistoti privačiame gamtos kampelyje, veidrodiniame name ir pasimėgauti unikaliu poilsiu su mylimu žmogumi. Namelyje rasite visus reikiamus patogumus, o svarbiausia, galėsite grožėtis nuostabiais vaizdais, kurie atsiveria pro milžiniškus langus! Visai šalia teka upė, kurioje vasarą galėsite mėgautis gaiviomis maudynėmis. Be to, namelyje apsistoti galite ir kitais metų laikais bei kaskart grožėtis vis skirtingais, užburiančiais gamtos vaizdais.

Poilsis Estijoje veidrodiniame name

PLAUKIMAS JACHTA

Išbandykite nepamirštamą kelionę plaukiant jachta neatrastais Estijos sostinės krantais! Iki jachtos jus ir jūsų kompaniją atveš limuzinas – tad kelionės įspūdžiai prasidės dar net neįlipus į jachtą. Kelionės metu galėsite leisti laiką ir šnekučiuotis denyje, stebėdami nuostabius Talino įlankos vaizdus. Pasimėgaukite šiuo prabangiu pasiplaukiojimu kartu su brangiausiais žmonėmis!

ROMANTIŠKAS POILSIS VILOJE

Apsilankykite tikroje poilsio ir pramogų oazėje – Parnu mieste. Atvykusiems čia siūlome apsistoti prabanga alsuojančiame viešbutyje „Villa Amende“. Čia mėgausitės angliško stiliaus popietės arbata, mėgausitės išskirtiniu interjeru ir atrasite stilingą bei jaukų poilsį. Be to, galėsite mėgautis pasivaikščiojimais jaukiomis miesto gatvelėmis ir taip pažinti šį Estijos kurortą, kuriame susijungia Baltiško ir Skandinaviško stiliaus dvelksmas.

EKSTREMALUS PASIVAIKŠČIOJIMAS „WALK ON THE EDGE“

Pasiilgote nuotykių? Ekstremalus pasivaikščiojimas „Walk on the edge“ tikrai įsimins kaip vienas geriausių. Šios patirties metu pakilsite į Estijos televizijos bokštą (net į 175 m aukštį!), kur su specialia įranga ir apsaugomis galėsite vaikščioti bokšto viršūne ir mėgautis atsiveriančiais vaizdais – miškų panorama, Talino senamiesčiu, Baltijos jūros platybėmis.

Laisvalaikis Estijoje - Walk on the edge

Planuojant savo kitą kelionę, būtinai apsvarstykite ir Estiją. Čia atvykę tikrai atrasite daugybę maloniai nustebinančių pramogų, įdomių lankytinų vietų bei užburiančią gamtą. Kelionė netolima, tačiau daug žadanti ir paliekanti smagius įspūdžius bei prisiminimus atmintyje ilgam. Be to, tokia kelionė puikiai tinkama ne tik su draugais ar antra puse, bet ir su vaikais – jie čia taip pat atras daug smagios veiklos!

Comments

comments