Kovo 8d. : kaip nustebinti brangią moterį?

Mamos, kaimynės, kolegės, merginos ir žmonos – aplink mus tikrai daug stiprių, protingų ir talentingų moterų, kurias norisi apkabinti ir pasveikinti su Tarptautine moterų solidarumo diena. Puokštė pavasariu kvepiančių gėlių visada yra gera idėja, tačiau jei ieškote Moters dienos dovanos, kuri nustebins ir pradžiugins ilgam – turime jums pasiūlymų! Tegul ši diena būna ypatinga bei kupina šypsenų ir džiugesio!

Nuotykių ieškotojai

Ji drąsi ir stipri, nebijanti iššūkių bei nuolat ieškanti nuotykių. Tokiai moteriai puikiai tiks ekstremalios dovanos ir įspūdžiai! Adrenalino dozę garantuos aukštuminis šuolis parašiutu su instruktoriumi. Šuolio metu mėgaujamasi net 30s laisvu kritimu, tad beprotiški pojūčiai užtikrinti! Aukščio gerbėjoms taip pat patiks šuolis su virve iš rekordinio aukščio. Stačia galva laisvas kritimas link Nemuno net iš 38 metrų aukščio neleis pamiršti to visą gyvenimą! Greičio ir automobilių fanės liks sužavėtos galimybe skrieti Ferrari arba Lamborghini Kačerginės  „Nemuno žiedo“ trasoje. Šių superautomobilių vairavimas suteiks ne tik ekstremalius pojūčius, bet ir ypatingą malonumą!

Romantiškai sielai

Švelnumas, mielumas ir romantiškumas – žodžiai, kuriais apibūdintum JĄ? Tuomet šie ypatingi pasiūlymai taps puikia ir daug džiugesio suteikiančia dovana! Viena romantiškiausių dovanų – žvaigždžių stebėjimas Molėtuose, Etnokosmologijos muziejuje. Naktis, visatos platybių pažinimas ir jaukios akimirkos! Norint dar geriau pažinti gražiausius Lietuvos kampelius, kviečiame aplankyti Anykščius. Jodinėjimas žirgais būtent čia leis pasigrožėti nuostabia gamta ir atrasti ramybę. Jei širdžiai artimesnis didesnis miestas, siūlome apsilankymą Televizijos bokšte, kur pajusite, ką reiškia, kai visas Vilnius jums po kojomis.

Virtuvės deivei

Tau brangi moteris žavisi ir domisi naujais skoniais, o laisvalaikį leidžia išbandydama naujus receptus? Nustebink ją Alfo Ivanausko kulinariniais kursais! Kursų metu šefas atskleis kaip kasdienišką maistą paversti ypatingu, supažindins su patiekalų dekoravimo subtilybėmis ir kitų šefų virtuvės paslaptimis! Mėgstančią išskirtinius derinius pakvieskite sūrio DŽIUGAS® ir vyno degustacijai. Nauji gomurį džiuginantys skoniais ir žinios garantuoti! Ji pasižymi išskirtiniu humoro jausmu? Tuomet vakarienė „Shitty Dinner“ ją tikrai nustebins! Visą vakarą lydės daug juoko ir gurmaniško misto.

Kultūros mėgėjai

Teatras, muziejai, parodos – jai tai ne žiovulį keliantys žodžiai, o laisvalaikio praleidimo būdas? Tuomet jai tikrai patiks šios patirtys! Pakvieskite šią moterį atrasti „Užupio dramos teatrą“ – laisvą ir nepriklausomą, kur režisieriai įgyvendina įvairiausius kūrybinius užmojus. Naujų potyrių ieškotoja liks sužavėta pojūčių spektakliu „Kodėl aš čia“. Spektaklio metu žiūrovai turi galimybę pajusti ir suvokti aplinką visai kitu kampu. Besidominčią istoriją sukrės ir neišdildomus įspūdžius paliks kelionė laiku – išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje, kur teks savo kailiu patirti, ką reiškė gyvenimas totalitarinėje valstybėje.

Norinčiai tobulėti

Ši moteris turi daug hobių ir pomėgių, ji smalsi ir mėgaujasi mokydamasi naujų dalykų. Nudžiuginkite ją turiningu laisvalaikiu! Naujų žinių ir įgūdžių tikrai suteiks asmeninių kvepalų kūrimas. Šis procesas padės ne tik geriau pažinti kvapus, bet ir užtikrins atsipalaidavimą bei poilsį. Aktyvesnio laisvalaikio, muzikos ir judesio gerbėjai patiks individuali tango pamoka. Atrasti meilę šiam šokiui ir sužinoti svarbiausius žingsnelius padės profesionalus tango meistras. Meniškai sielai džiugesio suteiks tapybos rinkinys ir nuotolinė tapybos pamoka. Mokytojo paruošta video medžiaga padės nutapyti pasirinktą paveikslą ir išlaisvinti kūrybiškumą.

Darbščiai kaip bitei

Jos darbų sąrašas begalinis ir niekad nesibaigiantis, visur lekianti, skubanti, bet visur suspėjanti. Tokiai moteriai geriausia dovana – laikas sau. Padovanokite jai atpalaiduojančias akimirkas – viso kūno masažą „Magiškas prisilietimas“. Šis masažas gerina emocinę būklę, suteikia energijos ir laisvumo. Ilgesniam atokvėpiui puikiai tiks poilsis Birštone, moderniame viešbutyje „Vytautas Mineral SPA“, kur ji kartu su pasirinktu žmogumi galės mėgautis nakvyne, pusryčiais ir neribotais apsilankymais baseino ir pirčių erdvėse. Karališkų procedūrų nusipelniusiai – terapija „Nefertitės kerai“. Kūno šveitimas, įvyniojimas, viso kūno masažas užtikrins atsipalaidavimą pakylėjantį ligi debesų.

Kovo 8 dieną svarbu nepamiršti ir akimirkų, kurių neįkainosi – komplimentų, padėkos, apkabinimo, skambučio ir išklausymo. Apsupkite moteris dėmesiu! O dar daugiau idėjų, kaip nustebinti jums brangų žmogų rasite ČIA.

Comments

comments