Klasika tapęs žaidimas atgimsta interaktyviai

Turbūt kiekvienas prisimenate vaikystėje žaistą „Laivų mūšį“. Ant popieriaus lapo braižote mūšio lauką, strateguojate ir siekiate atrasti bei sunaikinti visus priešo laivus. O dabar įsivaizduokite šį žaidimą šiek tiek kitaip: nusikelkite į kosminę erdvę, atsisėskite į kosminio laivo kajutę, leiskitės į mūšį ir bandykite nugalėti priešą. Interaktyvus, azartiškas ir intriguojantis laivų mūšio žaidimas „Space Wars“ paprastą žaidimą pavertė tikru, kraują kaitinančiu tarpgalatiniu nuotykiu!

Kosmosas Žemėje

Nuotykių erdvės „Don‘t Panic“ aplinka – tikras kosminis laivas. Tiek poilsio zona, tiek žaidimo kosminių laivų kajutės iki paskutinio varžto atitinka kuriamą tematiką. Žaidime žmonės kovoja prieš ateivius, tad yra įrengti du skirtingi erdvėlaiviai. Pasiskirstę į dvi komandas ir susipažinę su taisyklėmis jau buvome pasiruošę užimti erdvėlaivio vietas bei pradėti kovą dėl Žemės planetos išsaugojimo.

Komanda, užimkite vietas!

Interaktyvus žaidimas „Space Wars“ – nėra tiesiog į kompiuterio ekraną perkeltas „Laivų mūšis“. Kosminiame laive kiekviena komanda turi tris labai svarbias roles: laivo kapitonas, vyriausiasis padėjėjas ir pilotas. Laivo kapitonas sprendžia komandos veiksmus, vyriausiasis padėjėjas atlieka kosminio laivo manevrus: skanuoja priešo mūšio lauką ir šaudo į laivus, o erdvėlaivio pilotas seka priešo veiksmus bei keičia laivų pozicijas. Kiekvienas komandos narys yra be galo svarbus ir kiekvieno dalyvio veiksmai gali turėti didelę įtaką mūšio pabaigai.

Azartas ir įtampa? Tikrai taip!

„Space Wars“ – intriguojantis ir kraują kaitinantis žaidimas kuriam reikalinga ne tik strategija, stiprus komandinis darbas, bet ir geras laiko planavimas. Įtampą erdvėlaivyje tvyro ne tik dėl priešų atliekamų veiksmų, žaidimo laikas ribotas, tad jei komanda nedirbs iš vien ir neturės aiškaus veiksmų plano – vargu ar galės tikėtis pergalingos žaidimo pabaigos.

Stiprus komandinis žaidimas, įdomus ir interaktyvus potyris tarpgalaktinėje erdvėje – visa tai rasite „Space Wars“ laivų mūšio žaidime. „Žvaigdžių karų“ entuziastai, kosmoso tyrinėtojai ir galaktikos stebėtojai – visu 100 % rekomenduojame leistis į šią interaktyvią kelionę kosmoso platybėse!

Comments

comments