Kinų masažas „QI ANMO“

Neseniai teko išbandyti veido bei rankų masažą kinų masažo ir grožio centre „QI ANMO“ . Tai buvo ypatingai maloniai praleista popietė, po kurios jaučiausi puikiai pailsėjusi ir įgavusi naujų jėgų.

449_r

Vos įėjus į centrą mane pasitiko rami kinų muzika. Visoje aplinkoje dominuojančios šiltos spalvos kūrė jaukią, rytietiška egzotika alsuojančią atmosferą. Masažo teko trumpai palaukti, tačiau, kad laikas neprailgtų, centro administratorė pasiūlė prisėsti, pasivaišinti raudonąja arbata bei paskaityti apie centre atliekamus masažus ir jų poveikį. Žavinga smulkmena – tinkamą arbatos temperatūrą nuolatos palaiko po arbatiniu deganti žvakelė.

 

Kai viskas buvo parengta, administratorė palydėjo į masažo kambarį, kuriame tvyrojo jauki, šilta prietema. Ji paaiškino, kaip pasirengti masažui ir paliko mane vieną. Kai pamačiau masažistę, buvau maloniai nustebinta – masažas atliekamas ne tik tradicine kinų technika, jį ir atlieka specialistė iš Kinijos.

 

Procedūrą masažistė pradėjo nuo kruopštaus makiažo valymo. Jau nuo pirmųjų masažo akimirkų užplūdo ramybė – užtikrinti, tačiau švelnūs masažistės rankų judesiai bei kvapnūs aliejai atpalaidavo visą kūną. Fone skambanti rytietiška muzika neigiamas emocijas nustūmė kažkur toli ir, atrodo, privertė trumpam sulėtėti laiką. Jutau mane apimantį lengvumą ir mėgavausi visą kūną apėmusiais maloniais pojūčiais. Procedūrą užbaigė ir galutinę harmoniją suteikė trumpas rankų masažas.

 

Man ypač patiko tai, jog baigiantis procedūrai masažistė pakonsultavo dėl veido odos problemų, davė patarimų, kaip ją geriau prižiūrėti. Nors šiokių tokių sunkumų kelia tai, jog ji nekalba lietuviškai, tačiau viską galima be problemų išsiaiškinti anglų kalba.

 

Po procedūros jaučiausi pailsėjusi ir atsipalaidavusi. Masažas atgaivino veido odą, aliejai suteikė jai švelnumo, kuris išliko dar kelias dienas. „QI ANMO“ masažo ir grožio centras – tarsi mažas Rytų pasaulėlis, į kurį pasilepinti bei valandėlę paskirti savo grožiui ir sveikatai tikrai užsukčiau dar kartą.

 

Norite išbandyti kinų masažą?

Kinų masažo centro „QI ANMO“ pasiūlymai

Comments

comments