Kelionės neiškeliant kojos iš namų

Jei darytume apklausą, ko labiausiai žmonės pasiilgo karantino laikotarpiu, turbūt iš didžiosios dalies sulauktume atsakymo – kelionių! Nepažintos vietos, kvapą gniaužianti architektūra, kultūra, naujos pažintys ir neišdildomi įspūdžiai – tai, ko laukiame ir apie ką svajojame! Kol to padaryti nėra galimybių, siūlome pakeliauti ir pažinti pasaulį būnant namuose. Galbūt taip kils idėja ir kitos kelionės planui!

Kelionė prisiminimais

Dabar puikus metas peržiūrėti, atrinkti senas kelionių nuotraukas ir taip mintimis nusikelti į kitą vietą. Keliavote su draugu? Paprašykite, kad šis pasidalintų savo sukauptu nuotraukų ir vaizdo įrašų archyvu bei prisiminimais. Iš surengtos medžiagos sumontuokite filmuką ir surenkite online peržiūrą! Nostalgija, jaukūs prisiminimai ir juokas – garantuoti! Atrinktas nuotraukas taip pat galite atspausdinti, suklijuoti į albumą ir aprašyti – taip turėsite prisiminimų knygą visam gyvenimui, kurią atvertus sulauksite šiltų emocijų pliūpsnio. Be to, tai gali būti ir puiki dovana jūsų kelionių kompanionui.

Filmai / serialai

Kitas puikus būdas keliauti nekeliant kojos iš namų – filmai. Kelionei ir pažinčiai su Europos šalimis rekomenduojame tokius filmus kaip  „Geri metai“ (2006) ar „Šimto žingsnių kelionė“ (2014). Norite nusikelti į Pietų Ameriką? Kviečiame žiūrėti visai šeimai tinkantį animacinį filmą „Koko“ (2017). Na, o jei kino vakaro pramogai pasirinksite „Valgyk, melskis, mylėk“, turėsite galimybę pakeliauti po kelias užburiančias šalis – Italiją, Indiją ir Indoneziją. Šis keliavimo būdas puikus ne tik tuo, kad vos keliais televizijos pultelio paspaudimais galima atsidurti kitoje pasaulio vietoje, bet ir tuo, kad gali keliauti laiku! Pavyzdžiui, kartu su serialu „Karūna“ (2016-2020) turėsite galimybę nusikelti į XX amžiaus vidurio Jungtinę Karalystę. Trokštate pažinti dar senesnius laikus? Istorinė drama „Paskutinė karalystė“ (2015 – dabar) atskleis IX amžiaus ir Vikingų gyvenimo vingius. Kviečiame pasirūpinti užkandžiais, įsitaisyti ant sofos ir leistis į smalsumą žadinančią kelionę!

Knygos / žurnalai

Pasiekti svajonių šalį įmanoma ir pasineriant į knygų pasaulį. Jei nemėgstate skaityti, siūlome išbandyti audio knygas, kurių galėsite klausytis ne tik namuose, bet ir išėję pasivaikščioti ar sportuodami. Patirkite pažinimo ir įspūdžių džiaugsmą kartu su „Audioteka.lt“ dovanų čekiais. Neišsirenkate? Susižavėjusiems Prancūzijos paslaptingumu ir romantika rekomenduojame Erikos Umbrasaitės romaną „Prancūzija Mon amour“. Ištroškusius nuotykių ir keisčiausių istorijų kviečiame leistis į kelią kartu su Martyno Starkaus „Šilko keliu“. Esate pasiryžę ilgesnei, pažintinei, nenuspėjamai kelionei? Išbandykite „National Geographic“ žurnalo prenumeratą ir kiekvieną mėnesį pasisemkite vis skirtingų žinių ir įspūdžių. Tokiais kelionių būdais galite nustebinti ir savo brangiausius žmones!

Gardus maistas

Beveik kiekviena šalis, regionas, gali pasigirti savo išskirtiniais skoniais ir kulinariniais šedevrais. Tad pasitelkiant skirtingus produktus, prieskonius galima kas vakarą nusikelti į vis kitą pasaulio kampelį. Mėgstate ryškius, aromatingus skonius? Kviečiame kartu su „SUE‘S INDIAN RAJA“ keliauti į Indiją ir atrasti jų autentišką virtuvę. Rinkitės iš plataus meniu, kuriame ne vieną gurmanišką variantą atras tiek vegetarai, tiek visavalgiai. Už viską labiausiai pasiilgote kelionių pas tėvus bei senelius? „Bajorkiemis“ kviečia mėgautis tradiciniais lietuviškais patiekalais, visai tokiais, kokius ruošia mūsų brangiausi. Gardūs balandėliai, silkė, cepelinai – nostalgiška kelionė į vaikystės namus. 

Nors lagaminus dar paliekame dulkėti spintose, bent akimirkai nusikelti į išsvajotus kraštus – misija įmanoma. Gyvename sudėtingu laikotarpiu, tad svarbu nepamiršti pradžiuginti savęs ar savo artimųjų. Su „Laisvalaikio dovanos“ tai paprasta, saugu ir greita – pirkite internetu ir dovanas į el. pašto dėžutę gausite akimirksniu. O dar daugiau idėjų, ką veikti bei kaip praskaidrinti savo kasdienybę rasite ČIA.

Comments

comments