Kam iš tikrųjų reikalingas Segway?

Vieniems tai pramoga, kitiems – greitas ir patogus susiekimo būdas. Jis greitas, vikrus ir paprastas naudoti. Kas tai? Atsakymas paprastas, juk tai vikrusis „Segway“!

pasivazinejimas segway dviem

Kai tik Lietuvos rinkoje atsirado ši transporto priemonė ji lyg sukėlė sumaištį: vieni svajojo išmėginti, kiti smerkė ir teigė, kad vėl žmonės prisigalvoja keistų dalykų, kaip privilioti klientus. Dabar bumas nuslūgo, smerkiančiųjų nebeliko, tačiau „Segway“ – kaip puiki transporto priemonė ir smagi pramoga – liko.

 

Pramoga ir turistinė transporto priemonė

 

Pasivažinėjimas „Segway“ – puiki dovana tiems, kurie mėgsta netradicines transporto priemones ir tiems, kurie nori pamatyti miestą kitu kampu ir daug greičiau nei einant pėsčiomis. Taip pat važiuoti su „Segway“ yra labai smagu, valdyti paprasta, o galima ir adrenalino pagaudyti, nes drąsesni vairuotojai tikrai gali išvysti ir nemažą greitį. Iš lėto skrodžiant miesto ar miestelio gatvėmis galite stebėti nuostabią architektūrą, užsukti į parką ir pamatyti pažįstamas vietoves kitaip! Bet kokiu atveju – „Laisvalaikio Dovanos“ komanda tvirtai teigia, jog išmėginti „Segway“ būtina! Jūs privalote patirti tą jausmą, kai užlipate ant „Segway“ ir jis lyg tampa Jūsų dalimi: pasilenkiate į priekį – pradedate važiuoti, atsilenkiate atgal – transporto priemonė sustoja. Tai tikrai smagu!

pasivazinejimas segway

Revoliucijos pradininkas?

 

Išmėginti „Segway“ verta ne tik dėl smagios pramogos, bet ir dėl to, kad ši dviratė transporto priemonė yra lyg elektra varomų laisvalaikio transporto priemonių revoliucijos pradininkė. Vėliau atsirado ir riedžiai su dviem, po to su vienu ratu, o ką jau kalbėti apie itin populiarėjančius elektrinius paspirtukus. Viso to pradžia – paprastasis „Segway“! „Segway“ naudą bei patogumą įžvelgė ir Lietuvos policijos pareigūnai, kurie puikiai naudoją šią priemone patruliuodami mieste. Argi nebūtų įdomu pavažinėti priemone, kurią naudoja šalies policininkai?

segway policininkams

alfa.lt portalo nuotrauka.

Taigi, kam reikalingas „Segway“? Tai – puiki, įdomi pramoga, kuri pakelia nuotaiką ir leidžia smagiai praleisti popietę mieste! Juk tai taip paprasta! Stokitės ant vikriojo miesto keliauninko ir pirmyn į kelionę po miestą!

 

Štai kaip su „Segway“ turistauja pasaulyje!

Segway turistai

Comments

comments