Helovinas? Helovinas!

Helovinas – iš Jungtinių Amerikos Valstijų kilusi šventė, kurios metu gatvės, kavinės, restoranai ir barai nusikarsto voratinkliais, o mieste it prabunda raganos, vaiduokliai, pabaisos ir skeletai!

shutterstock_494057872

Nors Helovino metu mažai jaunųjų pabaisiukų ir vaiduokliukų laksto po namus ir prašo saldumynų (tai Lietuvoje dažniau darome per Užgavėnes), Helovino naktį šnabžda persirengusių jaunuolių, o mieste apstu renginių, kurių metu geriausius kostiumus pasiruošę žmonės tikrai gali pasipuikuoti!

Na o ką daryti, jei šokti su vampyro ar raganaitės kostiumu jau nebeįdomu ir draugai neorganizuoja jokio smagaus teminio vakarėlio? Siūlome Jums išeitį – įdomias pramogas, kurios pavers šią kraupią šventę dar baisesne!

Neatsiejama Helovino dalis – baisios istorijos! Vaiduokliškoje ekskursijoje Vilniaus ar Kauno senamiesčiuose sužinosite dar negirdėtų istorijų, o keliaujant siauromis gatvelėmis iš naujo atrasite slėpiningą miestą. Sužinosite vaiduokliškų paslapčių, o Helovino dvasią palaikys paslaptingas ekskursijos pasakorius…

ekskursija

Jei kraupios istorijos Jūsų nebaugina – keliaukite į šiurpius ir apleistus karinius bunkerius naktį ar Vilniaus vandens tunelius, kurie esant dideliam vandens kiekiui būna pilni vandens! Siauromis ertmėmis, tamsoje keliausite ir atrasite požeminį Vilnių kitaip!

pozeminis Vilnius

Dar viena puiki pramoga draugų kompanijai Helovino vakarui – galvosūkių kambarys! Beprotnamis, baisusis rūsys, labirintas… Mistiška, azartiška ir įtraukianti pramoga, kurios metu turėsite įveikti krūvą užduočių ir pabėgti iš kraupaus kambario.

galvosukiu kambarys

Linkime linksmo, aktyvaus ir neeilinio Helovino vakaro, kuris bus pilnas ne tik įstabių kostiumų bet ir smagaus laiko draugų kompanijoje!

Nustebinkite draugus išradingu Helovino kostiumu! Helovino kostiumų idėjos:

helovino kostiumai

Comments

comments