Ką padovanoti tiems, kurie turbūt jau turi viską?

Artėja vienos gražiausių ir jaukiausių metų švenčių – šv. Kalėdos, o su jomis ir nemaža atsakomybė išrinkti artimam žmogui laimės suteikiančią dovaną. Šiais laikais nustebinti materialinėmis dovanomis sunku, nesinori dovanoti ir smulkmenų, kurios giliai nuguls lentynose. Tad ką padovanoti tiems, kurie, atrodo, kad jau turi viską? 

Atsakymas ne toks ir sudėtingas – dovanoti galima įspūdžius, emocijas, smagų ir kokybišką laiką drauge, nebandytas veiklas, komforto zoną padėsiančius peržengti užsiėmimus ir daug kitų malonių ir įdomių patyrimų. Įspūdžių dovanų ekspertai „Laisvalaikio Dovanos“ dalinasi populiariausių dovanų idėjomis, kurios nustebins ne vieną „visko turintį“ žmogų.

Dovanų idėjos vyrams

Kas pasakė, kad vyrai jau seniai išaugo iš žaislų? Paprasčiausiai, tie žaisliukai pasidarė labai brangūs! Vyrams, kurių oda pašiurpsta nuo sportinio automobilio variklio ūžimo, tiems, kurie mėgsta atsidurti dėmesio centre, puikiai tiks pasivažinėjimas superautomobiliu miesto gatvėmis! Dovanokite vyrams pažintį su „Ferrari“ žirgu ar „Lamborgini“ buliumi – ekstremalių pramogų mėgėjams ir superautomobilių fanams tai bus geriausia dovana!

Jei vis tik automobiliai nepatenka į dovanos gavėjo domėjimosi sritį, bet vis tiek norisi padovanoti adrenalino kupiną patirtį, „Laisvalaikio Dovanos“ siūlo išmėginti šuolį su virve. Šuolis iš 38 metrų aukščio stačia galva neriant į Nemuną – būtent taip atrodo aštrių pojūčių besivaikančių žmonių svajonė. Pramoga visiškai saugi, dalyvius prižiūri profesionalai, naudojama tik sertifikuota šuolio įranga. Dovanokite nepamirštamus įspūdžius!

Ne visada lengva nuspėti, kas galėtų patikti dovanos gavėjui, ypač jei jį pažįstate ne tiek ir ilgai. Saugus variantas su plačia pasirinkimo laisve – dovanoti rinkinį, kuriame ekspertai atrinko geriausias ir visiems skoniams tinkančias pramogas! Dovanų rinkinys „JAM“ susideda iš ekstremalių patyrimų, aktyvių pramogų, atpalaiduojančių masažų, gurmaniškų degustacijų, loginių ir pabėgimo žaidimų ar net vyrams skirtų grožio procedūrų. Patinkančią dovaną rinkinyje ras kiekvienas!

Ką dovanoti moterims?

Jeigu pramogos ant žemės sunkiai nustebins moterį, kuriai ruošiatės padovanoti tikrų įspūdžių kupiną laiką, tuomet rinkitės orą! Skrydis oro balionu virš nuostabaus, žaluma ir gamtos grožiu išsiskiriančio Lietuvos kraštovaizdžio patiks ne vienai romantiškų ir svajokliškų nuotykių išsiilgusiai moteriai. Skrydis oro balionu organizuojamas ne viename Lietuvos mieste, todėl pasirinkite jums patogų, gražiausiais vaizdais užbursiantį skrydį!

Kaip įsivaizduojate tobulą vakarienę? Namuose, o gal restorane? Vienumoje, o gal dviese ar su linksma kompanija? Įprastą maistą, o gal gurmaniškus skonius? Jeigu norite nustebinti moteris gardžiais patiekalais, jaukiu restorano interjeru, maloniu aptarnavimu ir išskirtine patirtimi – dovanokite vakarienę su magijos šou elementais „Magic Dinner“. Vakarienė susideda iš užkandžio, karštojo patiekalo, deserto ir daug magijos! Improvizacija, komedija ir triukai yra tai, kuo vakarienės dalyvius pakerės magijos meistras Justinas Malinauskas, todėl nepamirštama ir unikali vakarienė garantuota!

Tikra tiesa, kad tik pačios moterys žino, ko jos labiausiai nori! Jei norite padovanoti dovaną, kuri tikrai bus panaudota, tuomet rinkitės „Laisvalaikio dovanos“ paruoštą dovanų rinkinį „Karališkas poilsis“. Rinkinį sudaro įvairūs prabangių nakvynių, SPA malonumų, unikalių pramogų ir gardžių vakarienių pasirinkimai. Kiekviena moteris slapta svajoja apie karališką savaitgalio poilsį ir malonų laiką sau!

Universalios dovanos kiekvienam

Tiems, kam kasmetinis dovanų pirkimas artimiesiems kelia nemenką rūpestį, „Laisvalaikio dovanos“ ekspertai yra paruošę kalėdinį dovanų rinkinį „Su šv. Kalėdomis!“. Jame rasite kruopščiai atrinktus pasiūlymus, kurie pradžiugins ir nustebins ne vieną pramogų mėgėją. Jodinėjimas žirgais, kūną atpalaiduojantys masažai, burnoje tirpstantis degustuojamas maistas ir gėrimai, ekstremalios ir aktyvios pramogos, įtraukiantys žaidimai – iš šių ir dar daugiau kitų pasiūlymų tikrai pavyks pasirinkti labiausiai patinkantį!

Kvapą gniaužiančios patirtys, grožio ir poilsio procedūros, išskirtinės degustacijos, aktyvios ir linksmos pramogos neprivalo būti brangios! Norint pradžiuginti artimąjį suteikiant jam itin plačias pramogų pasirinkimo galimybes, dovanokite rinkinį „91 Džiaugsmo akimirka”. Lengviausia užduotis – padovanoti, o sunkiausia – išsirinkti, nes visi pasiūlymai suteiks nepaprastus įspūdžius!

Jei vis dėl to galvojate, kad net ir prieš tai minėtomis dovanomis nepavyks nustebinti artimojo, pasirūpinkite „Laisvalaikio Dovanos“ dovanų čekiu, kuriuo atrakinsite daugiau nei 1600 kruopščiai atrinktų dovanų skrynią! Visiems pasiūlymams taikomas 3 metų dovanų galiojimas, todėl pramogauti ir mėgautis dovana turėsite daug laiko. Įspūdžio dovanų ekspertai „Laisvalaikio Dovanos“ visiems linki gražių ir jaukių švenčių, malonaus šurmulio prie šventinio stalo ir džiuginančių dovanų!

Comments

comments