Ką dovanoti moksleiviui?

Rugsėjo 1-oji – ypatinga šventė visiems moksleiviams, o ypač patiems mažiausiems. Jiems tai – tarsi naujo gyvenimo etapo pradžia. Norite savo mažyliui sukurti nepakartojamą šventę? Paverskite svarbiąją dieną nepamirštama!

 

Kirpykla

Grožio valandėlė mažyliui ir Jums

 

Net ir patys mažiausieji svarbią dieną nori atrodyti gražūs, tad siūlome savo atžalą pradžiuginti stilingu kirpimu. Vaikų kirpyklėlė „Pukis“ Jus pasitiks žaisminga ir jaukia aplinka bei profesionaliu aptarnavimu. Kad laikas neprailgtų, nekantrusis mažylis galės žiūrėti mėgstamus animacinius filmukus ir žaisti, o tuo metu Jūs galėsite nieko netrukdomi mėgautis atpalaiduojančiu masažu. Pasigražinęs Jūsų mažylis įgaus pasitikėjimo savimi, o Jūs puikiai pailsėsite!

 

 

 

Fotosesija šeimai

Profesionali fotosesija šeimai

 

Visi mėgstame nuotraukose įamžinti svarbiausias gyvenimo akimirkas, o kas tai gali padaryti geriau už profesionalų fotografą? Šventinė Jūsų šeimos diena bus įamžinta profesionalioje fotostudijoje, o Jums kartu su savimi tereikės atsinešti gerą nuotaiką! Kokybiškos fotografijos pranoks Jūsų lūkesčius ir leis ilgam išsaugoti gyvus ypatingosios dienos prisiminimus.

 

 

 

Fondiu šeimai

Šokolado fondiu šeimai „Smaližių vakaras“

 

Tiek maži, tiek dideli – nė vienas nėra abejingas šokoladui! Jūsų šeimyna mėgausis jaukia aplinka ir skanaus nuostabiai gardų šokoladą. Suaugusiems tai puiki proga atsipalaiduoti ir pasidžiaugti ramia valandėle su mylimiausiais žmonėmis, o mažieji smalsuoliai neabejotinai susidomės neįprastu procesu ir liks patenkinti saldumynais!

 

 

 

 

 

Jodinėjimas

Jojimas poniu žirgyne „Kauno žirgynas“

 

Ar pamenate, kaip vaikystėje svajojote šokti ant žirgo ir leistis į nuotykius? Padovanokite savo mažyliui nepamirštamas akimirkas ir supažindinkite jį su mielaisiais poniais! Vaikas galės pats pasirinkti, kuriuo iš ponių – Majoro-Viesulo ir Džimbo – nori joti. Visos pramogos metu šalia bus profesionalus treneris – jis pasirūpins Jūsų atžalos saugumu ir geriausiais įspūdžiais. Jums tereikės būti su savo mažyliu ir kartu džiaugtis nepamirštamomis akimirkomis!

 

 

 

X-planet

Laisvalaikis šeimai pramogų parke „X-PLANET“

 

Jeigu Jūsų vaikas nenustygsta vietoje, ypatingą šventę jam sukursite apsilankę pramogų parke „X-PLANET“. Jūsų atžala galės pasijusti tarsi tikrame nuotykyje, o Jūs, šėldami kartu su savo mažyliu, ir patys jausitės tarsi sugrįžę į vaikystę! Galėsite džiaugtis įvairiausiais atrakcionais ir žaidimais bei laimėti šaunių prizų, kurie ilgam primins ypatingą progą.

 

 

 

 

 

Visus šiuos ir daugybę kitų pasiūlymų Jūsų šeimos šventei rasite mūsų puslapyje www.LaisvalaikioDovanos.lt.

 

Linkime pačių geriausių įspūdžių ir gražiausių akimirkų drauge!

 

 

Comments

comments