Ką dovanoti būsimam studentui?

Rugsėjis, o kartu ir naujų mokslo metų pradžia, tiek būsimam studentui, tiek jo tėvams  – jaudulį keliantis įvykis. Visiems aišku, kad studijų pradžia – tai naujas jaunuolio gyvenimo etapas, kurį jis pradės kaip savarankiškas, suaugęs žmogus. Mažesnių miestelių gyventojams tai dar ir išsikraustymas iš tėvų namų bei kardinalus aplinkos pakeitimas, dažnai lydimas ne tik džiugaus nekantrumo, bet ir nerimo, kaip gi šeimos atžalai seksis apsiprasti ir įsikurti naujame mieste. Pradžiuginkite savo būsimąjį studentą, padovanokite jam dovaną, padėsiančią įsilieti į miesto ritmą!

Child portrait

 

Ekskursijos po miestą

Ekskursija po miesto senamiestį puiki proga tiek miesto svečiams, tiek miestelėnams susipažinti su miestu iš arčiau. Neabejojame, kad kartu su gidu klaidžiojant siauromis gatvelėmis, klausantis istorijos, legendų ir padavimų, pažvelgsite į lankomą miestą kitomis akimis. Tikime, kad iš naujo atrasite nebyliuosius miesto sargus, paminklus, puikias susitikimų vietas, skverus ir aikštes bei jaukias gatveles romantiškiems pasivaikščiojimams.

shutterstock_39424066pilies gKGB muziejus

Teatras

Rugsėjis, kaip ir naujų mokslo metų pradžia, daug kam asocijuojasi su kultūrinių renginių sezono pradžia. Pasibaigus vasarai ir į miestus prigužėjus žmonių, teatrų salės po trumpų vasaros atostogų lankytojams ir vėl plačiai atveria savo duris. Pradžiuginkite būsimą studentą geru spektakliu, padovanokite jam galimybę išsirinkti pamatyti tai, apie ką jis seniai svajoja. Mes Jums siūlome rinktis dovanų kuponą konkrečiame teatre arba dar patogiau – padovanoti dovanų rinkinį, su kuriuo galima apsilankyti viename iš 12 teatrų. Argi tai nebūtų puiki dovana Jūsų kultūros mylėtojui?

Multi colored masks

Kinas

Kinas – tai klasika, kuriai abejingų tikrai nėra. Net jei ir nesate tikri, kas labiausiai pradžiugintų Jūsų jaunuolį, padovanoję kvietimą į kiną niekada neprašausite. Kinas – tai nepabostanti pramoga, kuria Jūsų būsimas studentas mielai pasinaudos kartu su naujaisiais draugais. Atėjus rudeniui, juk taip smagu įsitaisyti šiltoje ir sausoje kino salėje ir su smagia kompanija, skanaujant spragintus kukurūzus, pažiūrėti vieną iš naujausių filmų. Tai puiki dovana ne tik užkietėjusiam kinomanui, bet ir kiekvienam, mėgstančiam komfortiškas filmų peržiūras.

iStock_000016277762Medium

Ateinantis rugsėjis atneša puokštę naujovių tiek jau esamiems, tiek būsimiems studentams. Lai būna jos palydėtos šypsenomis ir puikiais įspūdžiais! Pasveikinkite savo būsimus studentus šia gražia proga, o jeigu pritrūks idėjų, ką padovanoti, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje ir išrinkti vieną iš daugiau nei 1000 dovanų.

 

Comments

comments