Itin slapta trečiadienio vakaro operacija: pabėgimo kambarys „Itališkas apiplėšimas“

Atėjus rudeniui, laisvalaikis dažnai nusidažo blankesnėmis, nei medžių lapai, spalvomis. Orams pamažu vėstant, daugiau laiko praleidžiame namuose, tad išvaikyti rutinos sukeltą nuobodulį darosi vis sunkiau. Gera žinia ta, kad „Laisvalaikio Dovanų“ komanda žino, kur ieškoti nuotykių, kurie padeda išsivaduoti iš kasdienybės, pasineriant į jaudinančius pojūčius. Viena tokių vietų Vilniuje – pabėgimo kambariai „Insight Out“. Šį kartą metėme rimtą iššūkį sau ir pasiryžome išbandyti komandines jėgas sunkiausiame „Insight Out“ pabėgimo kambaryje – „Itališkas apiplėšimas“. Įdomu, kaip mums sekėsi įsijausti į vagių rolę ir įgyvendinti misiją? Kviečiame skaityti toliau.

Trečiadienio darbo dienai artėjant į pabaigą, „Laisvalaikio Dovanų“ komanda jau nekantrauja, kada galės sėsti į automobilį ir lėkti į paslapčių ir nuotykių kupiną pasaulį. Pajudėjus link Vilniaus senamiesčio, spėliojame, kas mūsų laukia, aptarinėjame ankstesnes patirtis kituose pabėgimo kambariuose. Vienam iš mūsų šis galvosūkiais ir intrigomis apipintas komandinis žaidimas – visiškai nauja patirtis, tad maloniai kutenančio jaudulio dar daugiau. Atvykstame į vietą ir istorija prasideda dar net nepravėrus pabėgimo kambario durų. Visų pirma, mums išsamiai paaiškinama situacija: mūsų komanda yra vagišių kolektyvas, sužinojęs apie prarastą Da Vinčio šedevrą, paslėptą kolekcionieriaus, pono Džovani, rūmuose. Kolekcionierius šiandien turi lygiai vienos valandos trukmės vizitą pas daktarą, tad per tą laiką mes turime suspėti įsilaužti į rūmus ir pavogti prarastą šedevrą. Mums į rankas paduodama kuprinė, kurioje yra įrangos, pasitarnausiančios misijos eigoje, taip pat gauname raciją, kurios dėka galėsime susisiekti su nematomu operatoriumi ir prireikus, paprašyti pagalbos. Lemtinga akimirka – susižvalgome vienas į kitą ir žengiame vidun.

Tik įėjus, prieš mūsų akis atsiveria įspūdinga pono Džovani surinkta Leonardo Da Vinči išradimų ir paveikslų kolekcija. Iš karto prasideda veiksmas: tikriname kiekvieną plyšį, apžiūrime kiekvieną kambario detalę, ieškome užuominų ir maksimaliai susikaupę bei pasitardami galvojame, kaip panaudoti rastus daiktus. O koks euforijos jausmas apima, kai pavyksta perprasti užuominas! Prisipažinsim, nebuvo lengva – pagalbos prireikė kelis kartus, o besibaigiant žaidimo laikui, netrūko ir garsių ginčų, iš kurių taip pat garsiai juokėmės žaidimui pasibaigus. Tai apie pabaigą: kaip sakant, per plauką, bet mums pavyko!

„Itališkas apiplėšimas“ – vienareikšmiškai iki pačių mažiausių smulkmenų apgalvotas pabėgimo kambarys. Vienos įsimintiniausių šešiasdešimt gyvenimo minučių, kurios buvo kupinos azarto, jaudulio, įtampos ir pačių įvairiausių emocijų. Nors pagal užduočių sudėtingumą, šiame kambaryje patogiau jaustųsi tie, kurie jau yra išbandę ne vieną galvosūkių kambarį, tačiau, net jeigu tai ir bus jūsų pirmas kartas, nenusivilkite – pradėjote nuo aukšto sudėtingumo lygio, bet tuo pačiu ir nuo vieno geriausio pabėgimo kambario! Ilgai dar kalbėjome apie šį trečiadienio vakarą, o kai kam nauja patirtis buvo tokia įsimintina, kad net atsispindėjo sapnuose.

Comments

comments