Įdomiausios SPA procedūros pasaulyje (II dalis)

Tęsiame pasakojimą apie įdomiausias SPA procedūras! Praėjusiame įraše supažindinome Jus su masažu gondoloje, alaus ir sakės voniomis, šokoladiniais bei kaktusiniais masažais ir pikantišku pipiriniu kūno šveitimu. Šiandien Jums pristatysime dar penkias egzotiškas procedūras, kurios sudomins, nustebins, o gal net šiek tiek išgąsdins!

shutterstock_216463405

Išmatų veido kaukė

Dažnai stebimasi, kaip ilgai japonų moterys veido odą išlaiko jauną. Viena iš japonų jaunystės išsaugojimo paslapčių yra uguisu no fun arba, kitaip tariant, lakštingalos ekskrementų veido kaukė. Šį metodą prieš daugybę metų pradėjo naudoti geišos ir kabuki teatro aktoriai. Sakoma, jog dėl sudėtyje esančių fermentų ir guanino, lakštingalos išmatos atgaivina bei gydo veido odą, ir suteikia jai perlinio spindesio. Nors ir atrodo, jog ši procedūra yra gana antisanitarinė, tačiau nesijaudinkite – prieš patekdama ant Jūsų veido, kaukės žaliava yra dezinfekuojama ultravioletiniais spinduliais.

Wieczniemloda.com nuotr.

Wieczniemloda.com nuotr.

Žuvelių SPA

Kangalo arba Garra Rufa žuvelių SPA – azijiečių išradimas, paplitęs visame pasaulyje. Ši procedūra yra itin efektyvus būdas atsikratyti išsausėjusios odos. Kol Jūs mirkote savo rankas ar kojas šiltame vandenyje, karpių šeimai priklausančos mažos Kangalo žuvelės Jus „atakuoja“, besimaitindamos negyvomis Jūsų odos ląstelėmis, ir tuo pačiu išskiria odą švelninantį fermentą. Be to, švelnus žuvelių kutenimas padeda atsipalaiduoti. Žinoma, išskyrus tuo atveju, jeigu Jūsų nežavi idėja, jog trumpam tapote žuvelių pulko dienos racionu…

59103_r

Žuvelių SPA Vilniuje

??????????????????

Žuvelių SPA Kaune

Žuvelių SPA Klaipėdoje

Žuvelių SPA Klaipėdoje

Gyvačių masažas

Be abejonės, šis masažas yra viena egzotiškiausių ir keisčiausių SPA procedūrų – žodį „gyvatė“ tikrai sunku susieti su atsipalaidavimu ir ramybe… Vis dėlto, šią paslaugą galima rasti įvairiuose pasaulio kampeliuose, pradedant Filipinais ir baigiant Izraeliu. Masažui pasitelkiamos nenuodingos gyvatės, kurios yra pašeriamos prieš procedūrą, kad masažuojamojo gyvybei nekiltų pavojus. Neaišku, kiek toks masažas naudingas raumenims, tačiau tikrai galime garantuoti gerą adrenalino pliūpsnį!

 

Taip gyvačių masažas vyksta Cebu City zoologijos sode, Filipinuose:Sraigių masažas

Šį metodą išrado japonų ūkininkai, supratę, jog sraigių gleivės pagreitina odos pažeidimų gyjimą bei odos atsinaujinimą. Šiandien sraigių masažo technika yra ypač populiari Tokijuje, Japonijoje. Procedūros metu, ant Jūsų veido šliaužiodamos sraigės jį padengia savo gleivėmis, kurios stabdo senėjimą, sušvelnina Jūsų odą ir jai suteikia skaistumo.

 

Kadangi šis jaunystės šaltinis lengvai atsinaujina, Japonijos rinka yra pripildyta įvairių produktų su sraigių „ekstraktu“ už gana prieinamą kainą. Be to, sraigių gydomiosios galios neseniai buvo pastebėtos ir prancūzų kosmetikos industrijos, tad netrukus galime tikėtis sraigių produkciją išpopuliarėjant ir Europoje.

shutterstock_186614738

Aukso kaukė

Pakalbėję apie įvairenybes, kurios tinkamos tikrai ne kiekvieno skoniui, įrašą užbaigsime tokia procedūra, kurią neabejotinai norėtų išmėginti daugelis. Tai – aukso kaukė, viena brangiausių SPA procedūrų pasaulyje.

 

Aukso kaukė – populiarus ir prabangus malonumas, itin populiarus Japonijoje. Procedūros metu, Jūsų veidas padengiamas drėkinamosiomis priemonėmis ir popieriaus plonumo 24 karatų aukso plėvele. Sakoma, jog šios procedūros gaivinamasis efektas – tiesiog stebuklingas: kaukė pašalina negyvas ląsteles ir oksiduoja, odai suteikdama ypatingo jaunatviškumo.

 

Išbandykite kūno masažą su aukso dulkėmis:

shutterstock_203302624

Nepamirškite rūpintis savo mylimiausiais – dovanokite jiems grožio ir atsipalaidavimo akimirkas:

Grožio dovanos

Comments

comments