Gimtadienis per karantiną: ką dovanoti?

Ką padovanoti gimtadienio proga? Dažnai tai – sudėtingas klausimas. Tačiau kuomet pasaulis sustojęs, parduotuvės uždarytos ir esame priversti šiek tiek palaukti, negalime atšaukti svarbiausių švenčių. Šiuo metu itin svarbios geros emocijos, nauji pomėgiai ir laikas su šeima. Todėl kviečiame atrasti dovanų idėjas, kurios leis pramogauti ir paįvairinti laisvalaikį net ir karantino metu.

Norintiems atrasti

Karantinas yra puikus laikas geriau suprasti save. Turime daugiau laiko išbandyti savo galimybes ar išmokti kažką naujo. Galbūt jūsų artimas žmogus nori patobulinti savo maisto gaminimo įgūdžius ar kasdienius receptus atrasti iš naujo? Tam puikiai tiks nuotoliniai Alfo Ivanausko kulinariniai kursai, kurie padės suprasti patiekalo kūrimo, prieskonių derinimo ir estetikos taisykles. Šios taisyklės suteiks daugiau drąsos eksperimentuoti gaminant, tai puiki dovana, kuri padės jūsų artimam žmogui gaminti su didesniu džiaugsmu ir kūrybiškiau pažvelgti į maisto gaminimą.

Dar viena puiki idėja, kaip paįvairinti laisvalaikį namuose ir atrasti kažką naujo – magijos triukų mokymai internetu. Dovanos gavėjas į namus gaus stebuklingą dėžutę ir video mokymus, po kurių galės stebinti nesudėtingai išmokstamais triukais artimuosius ir draugus. Daugiametę patirtį magijos sferoje turintis Justinas Malinauskas išmokys kaip skaityti mintis ir atspėti kortas. Tai ideali pramoga namuose tiek suaugusiems tiek jauniesiems magams.

Jei jūsų artimas žmogus domisi kvapais, mėgsta kvepalus ar namų kvapus, jam puikiai tiks nuotolinė asmeninių kvepalų arba namų kvapo kūrimo sesija. Sesijos metu atskleidžiama į ką atkreipti dėmesį renkantis kvepalus, taip pat pasakojama apie kvapų poveikį emocijoms ir kitus dominančius klausimus apie kvapų pasaulį. Nuotolinio kurso metu taip pat galima pasirinkti kas labiau domina: asmeninis namų kvapas ar kvepalai. Pagal sesijos metu atsakytus klausimus, bus sukurti kvapai pagal jus ir jūsų poreikius.

Pažįstate tą, kuris domisi menu ar norėtų išmėginti save tapyboje? Jei taip, tuomet padovanokite tapybos rinkinį ir nuotolinę tapybos pamoką „Dvi taurės meno“. Tapyba – labai puikus emocijų išreiškimo būdas. Ypač šiuo metu, tapyba gali būti puiki terapijos forma, o vaizduotės ir emocijų išlaisvinimas ant drobės gali padėti atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius. „Dvi taurės meno“ pasiūlymą sudaro: tapybos rinkinys, kuriame yra viskas ko prireiks nuotolinei pamokai ir pasirinkto „Dvi taurės meno“ paveikslo nuotolinė video pamoka.

Knygų ir žurnalų mėgėjams

Knygos ar žurnalai gali būti puikus atsipalaidavimo įrankis po sunkios ar varginančios dienos. Jei norite kad jūsų dovana dar kurį laiką džiugintų artimą žmogų pašto dėžutėje, padovanokite mėgiamo žurnalo prenumeratą. Galite rinktis iš plataus žurnalų asortimento: nuo mokslinių, mados iki gyvenimo būdo žurnalų.

Artimas žmogus labai mėgsta knygas, tačiau vis neranda laiko prisėsti ir ramiai paskaityti knygą? Visur skubančiam puikiai tiks „Audiateka.lt“ audioknygų paketai. Knygų klausytis galima atliekant kitus darbus: tvarkant namus, sportuojant, keliaujant. Audioknygios leis suderinti mėgiamą veiklą su kitais darbais ir pasimėgauti įvairaus žanro knygomis, tarkime, rytinės mankštos metu.

Vertinantiems skonį

Puiki dovana gimtadienio proga – skanus maistas. Ypač dabar, kuomet nėra galimybių nueiti į restoraną ar kavinę. Padovanokite vakarienės prenumeratą. Tai leis pasimėgauti naujais patiekalais tiesiog namuose, o visus produktus ir receptus atveš tiesiai į namus. Taip pat, tai linksmas būdas praleisti laiką su mylimu žmogumi ar šeima.

Ieškote dovanos tam, kuris nemėgsta suktis virtuvėje? Padovanokite skanią vakarienę, kurią pristatys tiesiai į namus arba galėsite pasiimti išsinešimui. Galbūt artėja jūsų draugo ar draugės gimtadienis, kuris domisi sveika gyvensena ir mityba? Padovanokite pirmą žingsnį sveikos mitybos link su „Health State“ maisto programomis. Programos metu valgoma ne tik sveikai, bet ir skaniai!

Šiuo ypatingai sudėtingu laikotarpiu nepamirškite džiuginti artimuosius. Neatšaukite gimtadienio sveikinimų, o šventes galite pasidaryti saugiai, nuotoliniu būdu! Dovanokite naujas patirtis ir įdomų laisvalaikį namuose. O dovanas dovanokite saugiai, pirkite internetu ir gaukite akimirksniu į el. pašto dėžutę. Dar daugiau idėjų, kaip pradžiuginti artimuosius neišėjus iš namų rasite ČIA.

Comments

comments