Ekspertų išbandyta: „Vichy“ vandens parkas

Yra tokia vieta, kurios nesugadins joks permainingas Lietuvos oras, kur visada šilta ir veiklos ras tiek vaikai, tiek tėveliai, tiek seneliai. Turbūt atspėti paprasta – ta vieta, tai Vilniuje įsikūręs milžiniškas vandens parkas! 

Sveiki atvykę į tropikų miestą Vilniuje!

Tik įėjus į vandens parko teritoriją pasitinka ritminga muzika ir dekoracijos, kurios nukelia į egzotišką tolimųjų rytų genties gyvenimą. Persirengus ir įžengus į patį vandens parką pasitinka nenusakomo dydžio erdvė. Milžiniškoje pramogų zonoje galima rasti ne vieną baseiną: srauni upė, banguojantis baseinas, baseinas, kuris leidžia išplaukti į lauką, sūkurinės vonios… Mažieji turi visą žaidimo aikštelę, kur gali ne tik maudytis bet ir žaisti.

Tiems, kurie nori veiksmo – net 9 nusileidimo takeliai! „Juodasis perlas” – nusileidimo takelis, kuriame tamsu, tad pajunti visai kitus potyrius, „Ohanos upėje“ gali čiuožti daugiau nei 2 asmenys vienoje padangoje, o „Rapa Nui bedugnė“ tęsiasi net per 3 vandens parko aukštus! Taigi jei norite tiesiog smagiai nusileisti – rasite ne vieną variantą, o jei ieškote tikro adrenalino – galėsite išmėginti pačius ekstremaliausius nusileidimo takelius.

Tiems, kurie mėgsta šilumą arba nori atsipalaiduoti po aktyvių pramogų – vandens parkas turi net dvi pirčių zonas, o kiekvienoje net po 5 skirtingas pirtis ir po didelę sūkurinę vonią! Taip pat pirčių zonose kas valandą vyksta įvairios SPA pirties procedūros, tad galima ne tik atsipalaiduoti, bet ir palepinti odą.

Tropikinį miestą puikiai papildo ir kavinė bei barai vandens parke. Išlipus iš baseino galima nupėdinti iki kavinės ir pasistiprinti gardžia pica ar mėsainiu, kad pramogavimui turėtumėte dar daugiau jėgų. Taip pat, viename iš baseinų yra baras, kurio kėdės – vandenyje. Besiplaukiodamas gali gerti pieno koktelį ir mirkti baseine! Aplankėme visas pramogas, sušilome pirtyse ir atsipalaidavome sūkurinėse voniose. Visko tikrai daug, o smagiausias pramogas norisi pakartoti dar kartą!

„Vichy“ vandens parkas – vieta kuri neatsibosta. Tad vandens pramogų ir poilsio gerbėjui – vandens parko abonementas yra turbūt idealiausia dovana. Su abonementu džiaugtis tropikų šiluma galima kiekvieną dieną! Ir sportas, ir pramogos ir geras laikas. Viskas viename!

Comments

comments