Ekspertų išbandyta: slidinėjimo akademija

Slidinėjimas – tai nuostabus sportas bei linksma laisvalaikio pramoga. Slidinėjant dirba visi kūno raumenys, nėra apkraunami sąnariai bei puikiai darbuojasi širdis. Šis malonumas, tai viena iš smagiausių žiemos linksmybių. Tik ką daryti jeigu niekaip nedrįsti stoti ant slidžių pirmąjį kartą? Geriausia būtų apsilankyti uždaroje slidinėjimo akademijoje!

Ji yra pirmoji ir moderniausioji uždarų patalpų akademija visoje Lietuvoje. Čia slidinėjimo subtilybių gali mokytis ne tik patyrę čiuožėjai, bet ir pirmą kartą slidinėti pasiryžę drąsuoliai.

Atkeliavus į Slidinėjimo akademiją, susipažinome su savo instruktore, kuri prieš prasidedant treniruotei padėjo mums tinkamai užsidėti slidinėjimo batus, nusistatyti slidžių dydį bei pasirinkti apsauginį šalmą.

Tuomet kartu su ja lipome ant specialaus silikoninio kilimo, kuris veikia tarsi bėgimo takelis. Iš pradžių mokėmės taisyklingai atsispirti, stabdyti, pašokti, o vėliau ir čiuožti šonu bei kitų slidinėjimo judesių. Įvadinė treniruotė yra išskirta į dvi dalis: 10 min. slidinėjame, 10 min. ilsimės ir tuomet vėl 10 min. praleidžiame ant treniruoklio. Nors iš pažiūros, tai atrodo itin trumpa ir lengva treniruotė, bet tenka pripažinti, jog ji pareikalavo nemažai jėgų ir buvo geras kardio treniruotės pakaitalas. Tačiau, kad ir kaip ten bebūtų, visus sunkumus, atpirko nuoširdus juokas, geras laikas bei žinoma įgyta patirtis!

Na, o dar vienas didelis šios akademijos pliusas yra tas, jog priešingai nei kalnuose, čia visai nėra šalta, tad nereikia nei specialios, nei šiltesnės aprangos. O po dar kelių treniruočių jau galėsime leistis ir į tikrus kalnus!

Taigi, jeigu ir Jūs visuomet troškote išbandyti šią pramogą, siūlome apsilankyti „Laisvalaikio dovanų“ slidinėjimo akademijoje. Čia ne tik garantuotos geros emocijos Jums ir Jūsų draugui, tačiau laukia ir pravartūs instruktorių mokymai!

Comments

comments