Ekspertų išbandyta: siaubo namai „Nightmare Hotel“

„Baisiai patiko!“, – su tokiomis nuotaikomis „Laisvalaikio Dovanos“ drąsuolių komanda įveikė ir paspruko iš baisiausio viešbučio Vilniuje. Tamsa, siaubo filmo efektai ir adrenalino bomba – viskas buvo kraupiai gerai!

Baisu iki smulkiausių detalių

Siaubo namų „Nightmare Hotel“ potyris prasideda dar net neįėjus į pačius siaubo namus. Nors viešbučio administratorius dar lauke svečius pasitinka svetingai, vos įžengus viešbutį ir atėjus „registracijai“ į viešbutį  jaučiama įtampa, juk ir taip aišku – greitai bus kažkas labai netikėto. Pradėjus klaidžioti po tamsius, kraupius ir lyg mirtimi alsuojančius kambarius tapome vieninga komanda, kurios tikslas – ištrūkti iš viešbučio, kuriame gyvena pabaisos iš baisiausio tavo košmaro. Visos viešbučio erdvės sukurtos kokybiškai, išpildytos iki smulkiausių detalių ir net kartais nukelia į žinomus siaubo filmus, o tai dar labiau kelia įtampą.

Komandos išbandymas – išlikti kartu

Šis potyris – tikras išbandymas nervams bei komandos dvasiai. Juk labai svarbu pasirūpinti, kad visi išliktų drauge, tad laikydamiesi šalia vienas kito bandėme susigrumti su kraupiomis ir baisiomis kliūtimis. Kaip ir tikrame siaubo filme komandoje turėjome drąsuolių, kurie pirmieji žengdavo į tamsos nasrus ir palaikydavo tuos, kurie kiekvieną akimirką jausdavo už nugaros tamsoje alsuojančią pabaisą.

Kelionė į kulminaciją

Geriausias dalykas siaubo mylėtojams – siaubo namuose juntama kylanti įtampa ir nuosekli kelionė į kulminaciją. Tiek pirmą kartą besilankantys, tiek tie, kurie siaubo namų iššūkį priėmė ne pirmą kartą jautė baimę, o didėjanti įtampa neleido nurimti. Tad kiekvienas, net ir pats drąsiausias, bent kartą suklykia ar krūpteli!

Siaubo namai “Nightmare Hotel” puikiai tinka siaubo gerbėjams, kurie nori kokybiškos pramogos, tobulų siaubo filmo efektų ir nevaikiško adrenalino. Tai puiki idėja draugams ne tik Helovyno vakarui, bet ir neeilinė dovana košmariškų nuotykių mėgėjui. Prižadame, bus TIKRAI BAISU!

Comments

comments