Ekspertų išbandyta – siaubo išgyvenimo žaidimas „Hangar“

Įsivaizduokite patį baisiausią siaubo filmą. Įsijauskite į to filmo personažus, kurių širdis virpa iš baimės ir noro pasprukti iš, atrodo, niekada nesibaigsiančių kankynių. Baisu? Įdomu? Intriguoja? Visa tai patirti ir sudalyvauti kraupiausiame žaidime galite Vilniuje, išgyvenimo žaidime „Hangar“.

Erdvė ir atmosfera

Siaubo namai įsikūrę milžiniškame, daugiau nei 500 kvadratinių metrų siekiančiame, angare. Tad vos patekus į išgyvenimo žaidimą širdis po truputį pradeda virpėti iš nežinios ir, žinoma,  jaudulio. Prieš išgyvenimo pradžią apsirengėme specialius kombinezonus, apsimaskavome drąsa ir išklausę trumpą instruktažą pradėjome kelionę į ten, iš kur norėsime kuo greičiau pasprukti.

Kraupus išgyvenimo žaidimas

Tam, kad išgyventum, turi veikti vienas arba mažoje, daugiausiai dviejų žmonių, komandoje. Dėl to tamsa, milžiniškos erdvės ir kraupūs siaubo namų gyventojų balsai baugina bent dešimt kartų labiau. Tačiau, nors viskas prasideda kaip tikrame siaubo filme, pradžioje jautėme stingančią tylą ir atrodo esame vieni. Netrukus pasigirsta garsai ir tuomet supranti – jie ateina. O tada prasidėjo tai, ką tikrai galima vadinti siaubo filmo siužetu. Tik mes ne saugiai sėdėjome kino salės kėdėje su spragėsiais, o patys drebėjome, bei stengėmės būti nepastebėtais. Ir žinoma nieku gyvu nenori likti vienas, nes JIE tave paims ir darys tai, kas yra tikras košmaras. Tai ne tik siaubo namai, tai išgyvenimas, kuris išmuša ir bet kokios kasdienybės ir verčia jaustis nepatogiai. Adrenaliną kaitinantys pojūčiai? Taip, būtent to „drąsuoliai“ čia ir ateina.

Ištrūkti – tik turint šaltus nervus

Žaidimo principas atrodo aiškus ir pabėgimo kambarių maniakams turėtų būti tikrai nesudėtingas – rasti skaičius, kurie susideda į kodų kombinaciją. Ir viskas. Suvedus kodą paspruksite. Tačiau tokiomis aplinkybėmis mąstyti kritiškai ir ieškoti skaičių tampa labai sunku ir kartais beveik neįmanoma. Kuomet didelėje erdvėje esi vienas, ieškai ne kodų, o to, kaip išgyventi ir likti nesučiuptam. O tai ir tampa azartišku, kraują kaitinančiu išgyvenimu, ko vedini ir apsilankėme šiame siaubo žaidime.

Ši patirtis – košmaras ir tikras siaubo filmo siužetas. Vis augant aštrių pojūčių mėgėjų gretoms siaubo išgyvenimo žaidimas „Hangar“ yra tikras aitrusis pipiras, apie kurį kalbėsite ir nepamiršite dar ilgai.

Comments

comments