Ekspertų išbandyta: Kiniškas masažas „Qi Anmo“

Jaučiatės pavargę, o dar tik įpusėjo savaitė? Atrodo miegate reguliariai, bet jaučiatės neišsimiegoję? Diagnozė aiški – Jums reikia atsipalaiduoti masažo namuose! Po dienos darbų atitrūkti nuo visko ir pasimėgauti malonia akimirka gali padėti kiniškas masažas iš „Qi Anmo“.

Autentiška atmosfera

Tik įžengus į ramų Gedimino prospekto užkampį galime pajusti ramybę, o pravėrus masažo namų duris nusikelti į tolimąją Kiniją. Autentika, pagal Kinų filosofiją suderintos spalvos, ramybė ir bambukai. Viskas leidžia pamiršti, kad esame Vilniaus centre. O malonus ir draugiškas kolektyvas pasirūpina, kad viskas būtų taip, kaip labiausiai norite.

Kiniško masažo galia

Kaip pati masažo namų vadovė minėjo, kiniškas masažas – kitoks. Po jo ne tik atsipalaiduosite, bet ir pajusite lengvumą problemiškose kūno vietose. Būtent dėl to „Qi Anmo“ šį masažą vadina savo vizite kortele.

Pačioje pradžioje masažo meistras atpalaiduoja kūną ir bediskutuojant išsiaiškina: kokio masažo tikisi klientas, kurioje vietoje jaučiamos problemos vietos (yra įsitempę raumenys). Tuomet švelnius judesius pakeičia stipresni paspaudimai, kurie it ranka nuima tempimą ir nuovargį. Kiniško masažo paslaptis – per malonius ir atpalaiduojančius prisilietimus specialia „Tuina“ technika stipresniais ir švelnesniais paspaudimais atpalaiduojamos probleminės kūno vietos.

Laikas masažo namuose pralėkė labai greitai, o po masažo pasijutau it naujai gimusi ir jau svajojau, kaip grįšiu vėl. Juk tiek dirbant sėdimą darbą, tiek aktyviai sportuojant būtina skirti dėmesio nugarai ir visam kūnui.

 

Comments

comments