Ekspertų išbandyta: apsilankymas zoologijos sode Vilniuje

Kartu su naujais mokslo metais Vilniuje atsidarė pirmasis zoologijos sodas „Zoopark“. Nieko nelaukdami ir vedini smalsumo apsilankėme Vilniuje, Ogmios mieste įsikūrusiame zoologijos sode.

Puikus kolektyvas

Vos įžengus į „Zoopark“ mus pasitiko šypsenos, malonus aptarnavimas ir gera nuotaika. Tam, kad klientai galėtų kuo daugiau sužinoti apie „Zoopark“ gyventojus ir, žinoma, tam, kad gyvūnai būtų saugūs, kiekvienoje zoologijos sodo salėje sutiksite darbuotoją, kuris papasakos daugybę įdomių dalykų ir atsakys į visus klausimus, kurie kils stebint gyvūnų pasaulį.

Gyvūnų įvairovė

50 skirtingų rūšių – tiek gyvūnų galima rasti „Zoopark“ zoologijos sode Vilniuje. Nuo pačių mažiausių varlyčių iki didžiausio vėžlio Lietuvoje. Zuikučiai, surikatos, chameleonas ir kiti mažieji gyventoja pasitinka jau pirmosiose erdvėse. Taip pat, čia gyvena papūgos loriketos į kurių teritoriją galima užeiti su prižiūrėtojo palyda. Toliau sekant nuorodas nukeliausite į „Apleistą Madagaskaro uostą“ kuriame gyvena net 6 katiniai lemūrai, taip pat čia rasime varles ir vorus į kuriuos galima pažiūrėti iš labai arti. Kitoje erdvėje gyvena marmozetės, auksagalvės liūtbeždionės, plaukioja raudoni karpiai ir kiti gyvūnai. Sutiktos mažosios beždionėlės labai mielos ir vikrios, tad jas stebėti reikia budriai.

Aplinka

Didelėje 2500 kv. m. erdvėje bandoma atkurti kuo patogesnes sąlygas gyvūnams. Surikatos turi smėlio, kurį gali kasti, vėžliai šildosi po lempomis, lemūrai laisvai laksto medžiais ir tupi ant akmenų, o marmozetės karstosi medžių lajomis ir virvėmis. Didžiausias skirtumas nuo kitų zoologijos sodų, „Zoopark“ nerasite gasdinančių ir gyvūnus įkalinančių narvų, tad lemūrai gali peršokti nuo atbrailos iki medžio tiesiog virš lankytojų galvos! Tai ne tik dar labiau suartina ir leidžia pažinti gyvūnus, bet ir neįkalina gyvūnų.

Apsilankius zoologijos sode „Zoopark“ trumpam pasijautėme, kaip maži vaikai. Buvo įdomu, informatyvu, smagu ir atradome kažką naujo. Tai vieta, kuri patiks vaikui ir bus įdomi suaugusiam!   

Comments

comments