Ekspertai bando: gurmaniškos patirtys

Net ir vasarą dovanų ekspertai neapleidžia savo pareigų – vyksta išmėginti įvairias pramogas, kad pateiktų nuoširdžius atsiliepimus ir patarimus ieškantiems tinkamos dovanos. Šįkart mūsų akiratyje – gurmaniškos pramogos, kurios tinka ir kaip dovana artimajam, ir kaip šauni pramoga pasilepinti ir skirti laiko sau. Mūsų įspūdžio dovanų ekspertė Gabija apsilankė vienintelėje kačių kavinėje Lietuvoje „Cat Cafe“ ir išbandė kitą, ne mažiau įdomią pramogą – sūrio DŽIUGAS® degustaciją. Pakalbinome Gabiją, tad pažiūrėk, kaip jai sekėsi!

Apsilankymas kačių kavinėje „Cat Cafe“

Gabija, tai kaip praėjo apsilankymas kačių kavinėje „Cat Cafe“? Kokie įspūdžiai?

Apsilankymas Cat Cafe šiek tiek privertė pasijusti turiste: gal dėl išskirtinės aplinkos, kurios nepalyginsi su jokia kita Vilniaus kavine? Na ir aplink iš tiesų daug turistų, kurie, vedami smalsumo, užsuka čia. Tai nebuvo mano pirmas kartas apsilankant „Cat Cafe“. Pirmą kartą lankiausi vos pravėrus jai duris, tuomet, pamenu, meniu nebuvo itin platus, tad smagu, kad dabar galima užsukti ne tik išgerti kavos ar suvalgyti desertą kačių draugijoje, bet ir papietauti ar pavakarieniauti. Meniu gana platus – sau tinkamą opciją ras ir vaikai, ir suaugę, ir vegetarai, ir visavalgiai. 

Kaip apibūdintum „Cat Cafe“ aplinką? Ar yra kokios taisyklės dėl kačių glostymo? Kaip sekėsi su jomis sutarti?

Aplinka tikrai jauki ir, kaip jau minėjau, labai išsiskiria savo interjeru. Ten katės ne tik tos, kurios gyvos laksto ir gyvena. Katės – visur. Pagalvėlės, knygos, paveikslai, net šalia deserto iš cinamono nubarstytas trafaretas yra katės. Su katėmis bendrauti, jas glostyti galima laisvai, tik svarbu atsiminti, kad tai ne žaislas, gyvi padarai, ir lankytojai yra svečiai, o čia jų namai. Viena iš kačių visos vakarienės metu gardžiai snaudė įsitaisiusi greta manęs. 

Sūrio DŽIUGAS® degustacija

Kuo įsiminė ar nustebino DŽIUGAS® sūrio degustacija?

Patį sūrį esu seniai pamėgusi. Turbūt labiausiai nustebino sūrio DŽIUGAS® istorija, techninė sūrio gamybos pusė, o ir degustuojami vynai, kurie sukurti specialiai sūriui DŽIUGAS®.

Galbūt galėtum papasakoti, kaip vyksta pati degustacija?

Degustacija vyksta mažoje grupėje, tad aplinka tikrai jauki, smagu padiskutuoti ir su kitais kartu pramogoje dalyvaujančiais asmenimis. Ragaujami penki skirtingo brandinimo sūriai, su jais suderinti pagardai bei dviejų rūšių vynas. Patiko, kad tarp teorinės dalies ir degustacijų buvo laiko tarpai, skirti padiskutuoti tarpusavyje, įsigilinti į juntamus skonius. Labai nustebino tai, kad, nors atrodo, jog tik užkandžiaujama ir degustuojama, o po pramogos jautėmės kaip po geros vakarienės! 

Gurmaniškos pramogos kaip dovana

Kokie panašumai ir kokie skirtumai tarp šių išbandytų gurmaniškų patirčių?

Sakyčiau, kad šios pramogos – kačių kavinė ir sūrio degustacija – labai skirtingos. Viena skirta suaugusiems, kita puikiai tinka šeimoms su vaikais. Sūrio DŽIUGAS® degustaciją daugiau galima apibūdinti kaip gurmanišką patyrimą, o apsilankymą kačių kavinėje „Cat Cafe“ – kaip saugų ir jaukų variantą kiekvieno skoniui.

Kam labiausiai tinka kiekviena iš šių dovanų?

Sūrio DŽIUGAS® degustaciją tikrai dovanosiu draugų poroms bei tėvams. Puikus būdas paskirti tokį pasimatymą! Į „Cat Cafe“ atsivesčiau draugę kačių mylėtoją, mamą ar sesę – jaukiam pasibuvimui ir ramiam pokalbiui besimėgaujant miela kačių draugija. 

Ką norėtum perduoti skaitytojams prieš apsilankant kačių kavinėje ar degustacijoje?

Turbūt dar kartelį norisi priminti ir pabrėžti tai, kad „Cat Cafe“ – kačių namai. Katės čia rado namus atkeliavusios iš prieglaudų, o prieš tai – iškentė daug skaudžių ir liūdnų patirčių. Lankantis su vaikais reikėtų priminti jiems, kad katės nėra žaislas, ir taip, kaip gerbiame vienas kito ribas – taip turėtume gerbti ir gyvūno erdvę bei elgtis pagarbiai. Teko ir pačiai lankantis užfiksuoti vieną atvejį, kai vaikai įkyriai lindo prie katės, kišo telefoną tiesiai prie snukučio, vis čiupinėjo. Tad taip nereikėtų elgtis. Juk nenorėtume, kad pas mus namuose apsilankęs nepažįstamasis su mumis taip elgtųsi. 

Kad ir kokią pramogą pasirinksite, gurmaniškos patirtys ir dovanos sulaukia didelių simpatijų. Mėgaukitės gardžiomis patirtimis ir kurkite nepamirštamus įspūdžius su unikaliomis dovanomis!

Comments

comments