Ekspertų išbandyta: lenktynės su laiku

Galvosūkių arba kitaip vadinami pabėgimo kambariai – itin populiari pramoga. Galbūt dėl to, mūsų visų džiaugsmui, atsiranda vis daugiau skirtingų, įdomių ir interaktyvių galvosūkių kambarių. Viename iš jų buvome ir mes – Laisvalaikio Dovanų komanda. „Insight Out“ pabėgimo kambarys „Lenktynės su laiku“ yra būtent tai, ką kiekvienas azarto ištroškęs žmogus turi išmėginti!

Lenktynes su laiku

Tik atvykus į pačiame Vilniaus centre, Totorių gatvėje, įsikūrusį „Insight Out“ buvome apsupti šypsenomis, jaukia aplinka ir maloniu jauduliuku – juk nežinojome, kas mūsų laukia! Prieš įžengiant į kambarį buvome supažindinti su taisyklėmis ir įdomia bei jaudinančia pabėgimo kambario istorija bei mūsų užduotimi – sustabdyti pasaulio pabaigą.

galvosukiu kambarys insight out

Tiksliai žinodami savo misiją tvirtai įžengėme į kambarį. Nors kambarys atrodė gan tuščias, jame slėpėsi daugybė įvairių detalių, kurios padėjo išspręsti užduotis. Azartas, jaudulys ir noras pabėgti iš kambario vedė mus mąstyti ir nenuleisti rankų. Kiekvieną akimirką nežinojome kas bus toliau – kambarys įrengtas itin kokybiškai, o interaktyvios detalės nustebino net ir daug mačiusius. Jaudinanti nežinia kiekvieną žaidimo akimirką pavertė azarto ir adrenalino perpildytais maloniais išgyvenimais!

lenktynes su laiku

Išspręsti užduotį ir pabėgti iš kambario turėjome per 60 minučių. Virė diskusijos, bandėme rasti atsakymus ir išspręsti mums duotą užduotį. Laikas skriejo taip greitai, kad net nepastebėjome, kaip praskriejo pirmosios 30 minučių. Likus visai nedaug mums pavyko ištrūkti ir sustabdyti pasaulio pabaigą! Euforija ir džiaugsmas dar ilgai neleido šypsenai išblėsti iš mūsų veidų!

lenktynes su laiku

„Insight Out“ komandos kambario „Lenktynės su laiku“ gamyba užtruko daugiau nei pusę metų, o visas kambarys – nuo grindų iki sumanių detalių – yra įrengtas pačių pabėgimo kambario savininkų. Tai išties įspūdinga!

laisvalaikio dovanu komanda

Taigi, jei IŠ TIESŲ norite keliauti laiku, atrasti, įdomiai, smagiai bei netikėtai praleisti laiką stiprinant komandos dvasią – Jūs privalote apsilankyti „Insight Out“ pabėgimo kambaryje!

Comments

comments