Dovanos pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės

Pamažu atsisveikiname su saulėtomis dienomis ir įsibėgėja ruduo, o tai reiškia, kad artėja Svarstyklių Zodiako ženklo atstovų gimimo dienos. Svarstyklės labai mėgsta gauti dovanas – kuo daugiau dovanų, tuo geriau! Tačiau, jei nusprendėte įteikti keletą dovanų, nepakuokite jų kartu: elegantiškai ir kruopščiai supakuotų dovanų atidarymas Svarstyklėms suteiks daug malonumo. Jei dvejojate, ką patalpinti į tą gražų įpakavimą, kviečiame pasisemti idėjų, kokia dovana galėtumėte pradžiuginti savo brangias Svarstykles.

CristianAC

CristianAC iliustracija

Svarstyklės – balanso ieškotojos

Svarstyklių ženklo atstovą visuomet nudžiuginsite skoningu namų dekoro elementu, pavyzdžiui, aromatinėmis žvakėmis (tačiau būtinai įsitikinkite, jog renkatės kvapą, kuris patiks dovanos gavėjui!). Svarstyklės visur ieško balanso, tad padovanoję pora daiktų, kurie dera vienas su kitu, ar kažką, kas dera prie Svarstyklių jau turimo konkretaus daikto, tikrai neprašausite. Be to, Svarstyklių ženklo atstovai be galo mėgsta gurmaniškus gardėsius – išskirtiniai sūriai ar vynas pagal sukaktuvininko skonį bus puiki dovana. Svarstykles pradžiuginsite ir vakariene išskirtiniame restorane – balanso mėgėjos Svarstyklės tikrai mėgausis vakaru restorane, kuriame derės jauki, skoninga aplinka ir nepakartojamo skonio patiekalai. Siūlome sukaktuvininkui padovanoti vakarienę „Žuvinėje“, kur jis galės mėgautis išskirtiniais, originaliais žuvies patiekalais, ar vakarą „Apvalaus stalo klubo“ restorane, kur jis puikioje kompanijoje mėgausis ne tik gardžiais prancūzų virtuvės patiekalais, tačiau ir nepakartojamais Galvės ežero ir Trakų pilies vaizdais.

7272_r

60320_r

Svarstyklės – prisiekusios melomanės

Vienas iš mėgstamiausių dalykų daugelio Svarstyklių Zodiako ženklo atstovų gyvenime yra muzika. Mėgstamos muzikos grupės ar atlikėjo kompaktinė plokštelė ar net vinilas tikram įrašų kolekcioneriui suteiks neapsakomai daug džiaugsmo, puiki dovana bus ir puodelis su grupės ar atlikėjo atributika. Niekada neprašausite padovanoję bilietą į koncertą – tai nebūtinai privalo būti mėgstamiausia Svarstyklių grupė, tačiau jei esate tikri, jog sukaktuvininkui patiks muzikos žanras, o pasirodymas bus kokybiškas, tikrai nesuklysite. Svarstyklių ženklo atstovas mėgausis ne tik muzikos skambesiu, tačiau ir bendra muzikos renginio atmosfera. Maloniai nustebinsite Svarstykles jei pakviesite į teatrą. Pasidomėkite, kurios trupės rengia muzikinius spektaklius ir galime garantuoti, kad dovanos gavėjas liks laimingas!

mamos-diena3

Svarstyklės – rūpestingas tipas

Viena iš ryškiausių Svarstyklių Zodiako ženklo savybių – pastovus rūpinimasis aplinkiniais. Žinoma, tai puikus bruožas, tačiau dėl to geraširdės Svarstyklės dažnai pamiršta apie save ir pervargsta. Būtent todėl gimtadienio proga Svarstyklėms galite dovanoti tiesiog dieną, kurios metu jos yra dėmesio centre: darykite tai, ką Svarstyklės labiausiai mėgsta, aplankykite jų mėgstamiausias vietas. Tinkama dovana rūpestingosioms Svarstyklėms būtų ir masažo ar SPA malonumų diena. Padovanoję dieną „Vichy“ vandens parke sukaktuvininkui suteiksite progą bent kelioms valandoms atsiplėšti nuo visų problemų bei mėgautis brangaus žmogaus kompanija ir džiugiomis atsipalaidavimo akimirkomis. Jei Svarstyklės, kurioms renkate dovaną, mėgsta masažus, siūlome padovanoti aromaterapinį SPA ritualą „Šiltas prisilietimas“, kurio metu jos galės pasimėgauti visapusiška kūno atgaiva.

2916_rshutterstock_64672396

Dovana yra viena gražiausių meilės ir draugystės išraiškų, tad ją išrinkti – tikra atsakomybė. Jei tarp mūsų pasiūlymų neradote dovanos, kuri tikrai tiktų Jūsų mylimoms Svarstyklėms, tuomet kviečiame rinktis iš daugybės kitų originalių, malonių ir pašėlusių įspūdžio dovanų:

 

DovanosKviečiame apsilankyti mūsų Pinterest albume, skirtame Svarstyklių Zodiako ženklui:

libra

Comments

comments