Dovanos pagal Zodiako ženklą: Šaulys

Lapkričio 24 – gruodžio 23 dienomis gimtadienį švenčia Šaulio Zodiako ženklo atstovai, tad šįkart pamėginsime Jums padėti išrinkti geriausią dovaną būtent jiems. Šauliai yra draugiškos, energingos ir aktyvios asmenybės, labai mėgstančios bendravimą su žmonėmis, todėl jų santykis su dovanomis yra labai nuoširdus – jie džiaugsis bet kokia dovana, kadangi tai reiškia, jog apie juos galvoja, juos prisimena ir myli. Jei pristigote idėjų, kaip pradžiuginti Šaulį, kviečiame jų pasisemti čia!

Fineartamerica.com nuotr.

Fineartamerica.com nuotr.

Šaulys – aktyvus tipas

Šaulio Zodiako ženklo atstovai be galo mėgsta leisti laiką aktyviai – jie smagiai jausis tiek sporto klube, tiek su draugais mušinėdami kamuolį, tiek ramiai vaikščiodami parke su gera kompanija. Tobulas Šaulio gimtadienio scenarijus – vakarėlis su draugais gamtoje (ar arčiau gamtos, atsižvelgiant į metų laiką… tarkim, sodo namelyje), ant grilio kepamas maistas, draugiškos sportinės varžytuvės, pirtelė ir bendravimas. Sukaktuvininkas Šaulys tikrai mėgausis tokia dovana, kuri suteiks progą laisvalaikį praleisti aktyviai. Tobula ir netgi simboliška šiam Zodiako ženklui dovana – jodinėjimas ir šaudymas iš lanko. Šios pramogos metu sukaktuvininkas ne tik smagiai leis laiką kartu su brangiu žmogumi, tačiau ir išlaisvins savo vidinį Šaulį! Kita Šauliui puikiai tinkanti pramoga – apsilankymas nuotykių parke. Smagi popietė gamtos apsuptyje, keliaujant tarp medžių viršūnių, šio Zodiako ženklo atstovui suteiks žiupsnelį adrenalino ir puikios nuotaikos užtaisą!

Created with Nokia Smart Cam 60392_r

Šauliams – proto mankšta

Šaulio Zodiako ženklo atstovai mėgsta mankštinti ne tik savo kūną, bet ir protą ˆ– jie yra žingeidūs ir linkę nuolat mokytis bei neatsilikti nuo naujovių. Dėl tokio polinkio, sukaktuvininkas Šaulys apsidžiaugs gavęs knygą apie savo mėgstamą sritį ar tiesiog įdomų skaitinį. Puiki dovana bus ir žurnalo ar laikraščio prenumerata – išrinkę Šaulio pomėgius atitinkantį leidinį, jį džiuginsite kaskart, namuose pasirodžius naujam numeriui. Lygiai taip pat, kaip mokslą bei žinias, Šauliai mėgsta kultūrą ir meną, todėl neprašausite, jei padovanosite bilietą į teatrą ar muziejų – galimybė praplėsti akiratį ir pasinerti į kultūros pasaulį sukaktuvininkui suteiks ypatingo malonumo.

54906_rPixmac000081208649

Šauliai – gimę keliauti

Dar vienas dalykas, be kurio Šaulio Zodiako ženklo atstovai tiesiog negali gyventi – kelionės. Neatrasti toliai, neaplankytos vietos, pasaulio ir gamtos stebuklai nuolat šaukia Šaulį leistis į kelią. Tobula dovana Šauliui – spontaniška išvyka ar suplanuotos atostogos, kurių metu jis galės susipažinti su naujomis kultūromis ir numalšinti nuotykių troškulį. Romantiką mėgstančiam Šauliui padovanokite įspūdingą patirtį – nakvynę Iglu namelyje Suomijoje, sniego apsuptyje, stebint įstabų šiaurinį dangų. Jei sukaktuvininkas Šaulys – vandens nuotykių mėgėjas, dovanokite jam plaukimą burlaiviu Talino pakrantėmis, kurio metu jis ne tik sužinos apie keliones po jūras, piratus, kontrabandininkus ir dar daug įdomybių, bet ir mėgausis išskirtine vakariene.

56955_r 56887_r

Šauliai – egzotikos mėgėjai

Netgi ir būdami namie, mintimis Šaulių Zodiako ženklo atstovai mėgsta nukeliauti į egzotiškus kraštus. Juos ypač žavi įvairios iš tolimų pasaulio kampelių atkeliavusios smulkmenos, pvz. rankų darbo žvakė, statulėlė ar spalvingas šalis iš vietinio turgelio, jie mėgaujasi dalyvaudami autentiškuose ritualuose ir galėdami bent trumpam prisiliesti prie svečios šalies kultūros. Jei norite Šauliams padovanoti gabalėlį egzotikos, įteikite jiems gurmanišką dovaną – juk vienas geriausių būdų pažinti šalies kultūrą yra paragauti jos tradicinių patiekalų! Sukaktuvininkui, mėgstančiam sukiotis virtuvėje, tobulai tiks tikro gruziniško chačapurio gaminimo pamoka ir degustacija. Jei Jūsų mylimas Šaulys – Tolimųjų Rytų kultūros fanas, pakvieskite jį į unikalų japonišką jautienos gaminimo ritualą shabu shabu, kurio metu jis pasijus tarsi valadėlei nukeliavęs į šiltus kraštus.

56424_r 59847_r

Jei čia neradote dovanos, kurią norėtumėte įteikti savo brangiam Šauliui, kviečiame rinktis iš daugiau nei 1000 kitų įspūdingų, pašėlusių ir linksmų įspūdžio dovanų:

Dovanos

Kviečiame apsilankyti mūsų Pinterest albume, skirtame Šauliams:

sagitt

Comments

comments