Lingailės įspūdžiai iš „Dinner in The Sky®“

Mano svajonė – į dangų pakilti su „Dinner in The Sky®“ restoranu – išsipildė! Vakar Vilniuje, Katedros aikštėje, pakilusi 50 metrų virš miesto, mėgavausi G.H.MUMM šampanu!

IMAG0212

Laukiant eilėje prieš pakilimą, ėmiau jausti jaudulį ir lengvą kojų virpėjimą – šiek tiek prisibijau aukščio, tad pakilti į pusšimtį metrų man atrodė nemažas iššūkis. Vis dėlto, sėdantis į kėdę, baimės sumažėjo. Nuotaikingas pagalbinio personalo darbuotojas paklausinėjo, ar pirmas kartas, ar baisu, ir saugos diržais tvirtai prisegė prie kėdės.

Visiems patogiai ir saugiai įsitaisius kėdėse, platforma ėmė kilti į viršų. Iš veidų galėjai matyti, kurie dalyviai pakabinti ore jautėsi ne taip jaukiai – vos atsiplėšus nuo žemės, jų (neišskiriant ir manęs) akys šiek tiek išsiplėtė, o veidus papuošė nervingos šypsenos. Platformai pakilus ir sustojus ore, taures greitai užpildė šampanas ir pakilo užkandžius lėkštėse gaubę dangčiai. Kadangi niekada nebuvau ragavusi šampanės regione pagaminto šampano, buvo ypač įdomu sužinoti, koks gi yra tas tikrasis visas džiugias progas lydinčio gėrimo skonis. Tikrai nelikau nusivylusi – nors nesu didelė putojančio vyno mėgėja, tačiau G.H.MUMM šampaną skanavau su pasigardžiavimu. Tuštėjančios svečių taurės buvo pastoviai papildomos. Nors ir negaliu tiksliai pasakyti, kokį užkandį radau savo lėkštėje, tačiau skonis buvo tikrai puikus ir maloniai derėjo su šampanu.

IMAG0221

Šampanui pamažu pasklindant po kraują, baimės darėsi vis mažiau. Šiek tiek pasisukančios kėdės leido geriau apžiūrėti aplinkui atsivėrusius sostinės vaizdus, o ir platforma buvo keletą kartų pasukta kitu kampu, tad svečiai galėjo pasigrožėti visa 360 laipsnių panorama. Skanaujant šampaną bei užkandį ir į save geriant nuostabius vaizdus, nuobodžiauti neleido ir specialistės pasakojimai apie šampaną.

 

Dvidešimt minučių ore praėjo tarsi penkios ir ėmėme pamažu leistis – o taip norėjosi pasimėgauti šia nuostabia patirtimi bent akimirka ilgiau! Vis dėlto, kojomis pasiekus žemę visai nebuvo liūdna – pakilimo dalyviai sėkmingą nusleidimą pažymėjo plojimais ir pamažu išsiskirstė dalintis įspūdžiais su bičiuliais.

IMAG0225

Tai, jog prisimindama šią patirtį šypsausi, įrodo, jog tai buvo kažkas ypatingo – maloni galimybė trumpam pamiršti slegiančius darbus ir rūpesčius, mėgaujantis lengva doze adrenalino, gardžiu šampanu bei, žinoma, niekada nepabostančia, nuostabia Vilniaus miesto panorama. Tikrai noriu vėl kilti į dangų ir kitąmet, tik galbūt išmėginsiu jau kitus skonius.

 

„Dinner in The Sky®“ Vilniuje vyks iki birželio 1 d., o rugpjūčio 19-24 d. viešės ir Kaune. Kviečiame kilti į dangų!

 

Dovanokite dangišką vakarienę: „Dinner in The Sky®

 

Comments

comments