Šaudymo centras „Vollit“

Išbandyti šaudymą galite Šiauliuose įsikūrusiame šaudymo centre „Vollit“. Profesionalūs instruktoriai išmokys ir padės taisyklingai laikyti ginklą, nusitaikyti ir taikliai šauti į taikinį. Šaudykloje yra 24 vietos, skirtos šaudyti į nejudančius taikinus iš įvairių atstumų. Taip pat yra dar 2 vietos skirtos šaudyti į judančius taikinius, dar kitaip vadinamus „Bėgantis šernas“. Tiems, kurie nori išbandyti savo akies taiklumą, gali šaudyti į taikinius net iš 650 metrų atstumo. Čia rengiami ne tik šaudymo varžybos, bet ir bernvakariai bei mergvakariai.

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje