skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Virtualios realybės erdvė „V-R Shop“

„V-R Shop“- tai pirmoji virtualios realybės žaidimų salė Lietuvoje. Virtualios realybės dėka žaidžiant galima pasijusti taip, lyg dalyvautumėte žaidime gyvai. „V-R Shop” yra įsikūręs Kaune ir gali pasiūlyti daug smagių pramogų. Ši žaidimų salė turi net 5 VR žaidimų erdves ir judantį VR simuliatorių. Turėsite galimybę pasirinkti net iš šimto įvairiausių žaidimų, kurie tiks bet kokio amžiaus asmenims. Kartu su instruktorių pagalba pasinerkite į virtualių žaidimų sūkurį. Tegul emocijos liejasi per kraštus virtualios realybės erdvėje „V-R Shop“!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje