skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vandens pramogos Baltijos jūroje „Sea Safari“

Išvyskite stulbinantį Lietuvos pajūrio grožį kartu su „Sea Safari“! Plaukdami greitaeigiu R.I.B. laivu pasinersite į smagią ir linksmų emocijų kupiną kelionę. Laivai varomi 300 AG ir 600 AG varikliais ir išvysto net iki 60 mazgų greitį. Ekstremalios išvykos į jūrą metu plauksite Danės upe, pamatysite uosto akvatoriją ir daug vandens įdomybių. Kelionė į Juodkrantę nustebins unikaliu Kuršių Nerijos kraštovaizdžiu ir nepakartojamomis kopomis. „Sea Safari“ pasirūpins saugumu ir įsimintinais įspūdžiais. Vandens pramogos Baltijos jūroje su „Sea Safari“ užtikrins didelę adrenalino dozę ir nepamirštamas akimirkas!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje