Superautomobiliai

Pasivažinėjimas Lamborghini ir Ferrari

Ieškote dovanos tikram automobilių fanui? Išpildykite superautomobilių mėgėjo svajonę – išmėginti legendinius sportinius automobilius Ferrari 430 Spider ar Lamborghini Gallardo. Sėskite už įspūdingų, legendinių superautomobilių vairo ir pajuskite tikrą vairavimo malonumą!

Stebinantis variklio riaumojimas, automobilių galia, adrenalinas - superautomobiliai tai ko gero pati geriausia dovana vairavimo pramogų fanui! Ferrari ar Lamborghini? Miesto gatvėse ar lenktynių trasoje? Vilniuje ar Kaune? Vienas super automobilis ar du? Vairuosi pats ar sedėsi šturmano vietoje? Renkiesi Tu! Šių ir kitų vairavimo pramogų ieškok mūsų svetainėje. 

Veiklų rūšys

Lamborghini arba Ferrari vairavimas miesto gatvėse – analogų neturinti pramoga Lietuvoje, kuriai neatsispirs nė vienas tikras automobilių fanas. Išskirtinio dizaino prabangus ir galingas automobilis, malonus jaudulys, adrenalino antplūdis, nepakartojamos emocijos už prestižinio Lamborghini Gallardo arba Ferrari F430 vairo, Jus nulydinčios kiekvieno praeivio ir vairuotojo akys – visa tai galite patirti ir Jūs!

Šiek tiek daugiau apie superautomobilius
Jei sunku pasirinkti, kurį prabangų automobilį išbandyti, padėsime trumpai pristatydami automobilius pagal keletą kriterijų.

Ferrari
Maksimalus greitis (km/h) – 310
Įsibėgėjimas iki 100 km/h (s) – 3,9

Lamborghini
Maksimalus greitis (km/h) – 325
Įsibėgėjimas iki 100 km/h (s) – 3,7


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje