Apsipirk ir LAIMĖK irklentę bei kitus prizus
skambinkite 052 034 400 arba parašykite konsultantui (chat)

Užupio dramos teatros

Užupio dramos teatras išskirtinis savo veržlumu, jaunatviškumu bei kūrybiškumu. Vilniuje įsikūrusi Užupio Respublika yra vadinama menininkų Meka. Būtent iš čia kilęs ir Užupio dramos teatras. Užupio dramos teatras keliauja po Vilnių ir visą Lietuvą nešdamas avangardinio meno idėją, Spektakliai yra rodomi skirtingose erdvėse, kurios tinkamos pagal to pastatymo koncepciją. Erdvė yra įsisavinama ir tampa spektaklio dalimi, jo scenografija. Svarbu tai, kad šiuolaikiniame pasaulyje teatras remiasi pamatinėmis vertybėmis, lieka joms ištikimas, tuo pačiu ieškodamas naujų formų bei užmezga ryšį su žiūrovu ir jį įkvepia.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?