„Šaudymo centras“

„Šaudymo centras“ yra didžiausias uždarų patalpų šaudymo kompleksas Baltijos šalyse. Ši organizacija yra įsikūrusi Vilniuje ir laukia visų kovinių ginklų ir šaudymo entuziastų. Čia yra įrengtos trys modernios šaudyklos, skirtos šaudyti iš 25, 50 ar 100 metrų. Šaudykloje pilna įvairių kovinių ginklų- šautuvų, revolverių, pistoletų. Pradedantiesiems tai puiki proga susipažinti su ginklais ir išmokti šaudyti, o pažengusiems- patobulinti įgūdžius. Pramogos metu išsirinksite labiausiai patinkančius šaunamuosius ginklus ir išbandysite savo jėgas taikydamiesi į taikinius iš įvairaus atstumo. Taikiniai gali būti judantys arba nejudantys, o čia jau labai svarbus taiklumas ir greitai reakcija. Prireikus pagalbos Jums padės ir pakonsultuos „Šaudymo centro“ instruktoriai. Tai smagus aktyvaus laiko praleidimas pilnas naujų žinių ir azarto kupinų įspūdžių.

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje