Nuotykių parkas „Lokės pėda“

Nuotykių parkas „Lokės pėda“

Nuotykių parkas „Lokės pėda" yra Jonavos rajone, Lokėnėlių kaime. Tai pirmasis nuotykių parkas Lietuvoje. Lokio upelio slėnyje esančios laipynės tinka visiems aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Čia Jūsų lauks įvairiomis spalvomis pažymėtos trasos- atitinkama spalva parodo trasos sunkumą. Taip pat galėsite išbandyti net kelis laisvuosius skrydžius, kurie yra net iki 270 metrų ilgio. O tikriesiems ekstremalams adrenalinas išplūs kūną laisvo kritimo metu- Kosmine Katapulta. Pramogos metu instruktoriai pasirūpins reikiama saugos įranga, papasakos trumpą instruktažą ir stebės, kad saugiai įveiktumėte kiekvieną trasą. Tegul nuotykiai prasideda jau dabar nuotykių parke „Lokės pėda"!

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje